آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۹۹۵۴ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲

  فدراسیون جهانی والیبال: ایران به دنبال جبران نتایج سال قبل است/ چینی‌ها به اردوی نظامی می‌روند

  سایت فدراسیون جهانی والیبال نوشت: بازیکنان تیم ملی والیبال ایران به شدت در تلاشند تا نتایجی بهتر از سال گذشته و عنوانی بهتر از دهمی لیگ ملت‌ها و سیزدهمی مسابقات قهرمانی جهان کسب کنند.
  - اخبار ورزشی -

  به گزارش ذاکرنیوز و به نقل از سایت فدراسیون جهانی والیبال، لیگ ملت‌های سال 2019 با دیدار تیم‌های ایران و ایتالیا در گروه یک (چین)‌ آغاز خواهد شد. این بازی روز جمعه 10 خرداد 1398 در سالن «جیانگمن اسپورت سنتر» انجام می‌شود.

  در این گروه،‌ تیم‌های ایران، ایتالیا، آلمان و چین برای کسب نخستین امتیازات تلاش می‌کنند تا شاید جایی در مرحله فینال (شیکاگو) برای خود دست و پا کنند. جالب اینکه در لیگ ملت‌های سال 2018 تیم‌های ایتالیا، آلمان و ایران به ترتیب، هشتم، نهم و دهم شدند.

  تیم ملی ایتالیا در لیگ ملت‌های 2019 از نسل جدید بازیکنان خود استفاده خواهد کرد که هدایت آنها در زمین بر عهده پاسور 22 ساله و البته همه‌کاره این تیم یعنی سیمونه جانِلی است.

  معنوی‌نژاد به تمرینات تیم ملی والیبال اضافه شد

  تیم ملی آلمان نیز با هدایت سرمربی سرشناس ایتالیایی خود، آندره‌آ جیانی نه تنها برای حضور در لیگ ملت‌ها بلکه برای رسیدن به مرحله فینال در آمریکا آماده می‌شوند. جیانی معتقد است که تیمش در سال گذشته به فینال بسیار نزدیک بوده و امسال با یک درجه پیشرفت باید به جمع 6 تیم برتر برسد.

  تمرینات تیم ملی ایران نیز در تهران در حال پیگیری است. آنها به شدت در تلاشند تا نتایجی بهتر از سال گذشته و عنوانی بهتر از دهمی لیگ ملت‌ها و سیزدهمی مسابقات قهرمانی جهان کسب کنند. بازیکنان با تجربه تیم ایران مثل سعید معروف، امیر غفور، محمد موسوی و فرهاد قائمی در کنار بازیکنان جوان تیم در اردو حضور دارند و زیر نظر سرمربی مونته‌نگرویی، ایگور کولاکوویچ تمرینات را پشت سر می‌گذارند. کولاکوویچ می‌گوید: شرایط فیزیکی بازیکنان از سال گذشته بهتر است. لیگ ملت‌ها بسیار جذاب و در عین حال دشوار است ولی ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

  تیم ملی چین با توجه به نتایجی که در سال گذشته، ضعیف‌ترین تیم گروه است. آنها در لیگ سال گذشته با 12 شکست و تنها 3 پیروزی، جایگاه یکی مانده به آخر را کسب کردند، البته یکی از 3 پیروزی این تیم مقابل فرانسه به دست آمد. تمرینات شاگردان رائول لوزانو از اواسط بهمن ماه سال گذشته آغاز شده و آنها برای انسجام بیشتر و نظم تیمی، اردوی 7 روزه نظامی را نیز پشت سر گذاشتند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :والیبال