آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۰۱۰۴ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷

  حضور موفق ورزشکاران کرمانی نیازمند حمایت هدفمند بنگاه‌های اقتصادی است

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه کمتر از 18 ماه تا آغاز مسابقات توکیو داریم گفت: حضور موفق ورزشکاران کرمانی در المپیک و پارالمپیک نیازمند حمایت هدفمند بنگاه‌های اقتصادی استان است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، جلسه ستاد استانی بازی‌های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو صبح امروز با حضور محمدجواد فدایی استاندار کرمان، محمدتقی امیری‌خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و تعدادی از مسئولان هیئت‌های ورزشی استان و ورزشکاران کرمان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزار شد.

  کاروان ورزشکاران کرمانی پاراآسیایی جاکارتا وارد کرمان ‌شد‌استقبال از کاروان ورزشکاران کرمانی پاراآسیایی جاکارتا به روایت تصویرحمایت‌‌های انجام شده از ورزشکاران کرمانی مقطعی است

  در این جلسه محمدتقی امیری‌خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اظهار داشت: در این جلسه هیئت‌های ورزشی استان کرمان که در مسابقات انتخابی المپیک و پاراالمپیک ورزشکار داشتند حضور دارند.

  وی با اشاره به حضور موفق ورزشکاران کرمانی در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا خاطر نشان کرد: 23 نماینده ورزش استان در مسابقات جاکارتا حاضر بودند که استان کرمان بهترین کاروان ورزشی خود را در ادوار گذشته در این مسابقات داشت.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه در سال گذشته ورزشکاران کرمانی موفق به کسب 252 مدال برون مرزی در مسابقات رسمی شدند گفت: بیش از 600 مدال کشوری نیز توسط  ورزشکاران استان کرمان در سال گذشته کسب شد.

  وی رشد ورزش بانوان استان کرمان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: بانوان ورزشکار ما روند قابل مشاهده‌ای داشتند با این وجود باز هم در این حوزه جا دارد که امیدواریم شاهد اتفاقات بهتری در حوزه بانوان در استان باشیم.

  امیری‌خراسانی با اشاره به اینکه طرح توسعه ورزش قهرمانی استان کرمان براساس برنامه‌های بلندمدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت پیگیری می‌شود تصریح کرد: در حوزه ورزش همگانی در تمامی حوزه‌ها به ویژه توسعه ورزش در نقاط محروم اقدام شده است.

  وی از احتمال حضور 28 ورزشکار از استان کرمان در مسابقات المپیک 2020 خبر داد و افزود: کمتر از 18 ماه تا آغاز مسابقات داریم و ورزشکاران ما باید برای کسب سهمیه تلاش کنند در حالیکه هزینه‌های یک ورزشکار ماهانه حدود 10 میلیون تومان است.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه 52 ورزشکار در 15 ماه بیش از 7 میلیارد تومان نیاز دارند بیان کرد: متاسفانه هزینه‌های زیاد بنگاه‌های صنعتی در رشته‌های ورزشی هدفمند نیست و امیدواریم بتوانیم حمایت بنگاه‌های صنعتی استان در بحث آمادگی ورزشکاران در کسب سهمیه المپیک 2020 را جذب کنیم.

  به گزارش ذاکرنیوز این جلسه با طرح مشکلات و مسائل ورزشکاران همراه بود.  

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان کرمان کرمان