آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۰۴۰۱ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۰

  نوری: بهتر است این فوتبال را تعطیل کنند/ از اول به دنبال قهرمانی پرسپولیس بودند

  محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص بازی استقلال تهران مقابل نفت آبادان گفت: در این بازی فکر می‌کنم استقلال از لحاظ ترکیب خوب نبود. بازی کردن قائدی از ابتدا اشتباه بود چون او از نظر فیزیکی ضعیف است و باید در نیمه دوم یا دقیقه ۶۰ به بعد که حریف خسته می‌شود به زمین بیاید. وقتی که روح‌الله باقری وارد زمین شد شرایط تیم عوض شد و خط حمله جان گرفت. منشا هم از نظر بدنی آمادگی لازم را نداشت و به همین خاطر فکر می‌کنم بازی کردن او نیز اشتباه بود.

  نوری در ادامه گفت: صنعت نفت در ۲۰ دقیقه اول خوب بود، اما استقلال رفته رفته به بازی مسلط شد و در نیمه دوم بازی را به دست گرفت. استقلال احتیاج به برد داشت، چون اگر می‌برد می‌توانست به صدر جدول نزدیک شود، اما حالا برای سهمیه گرفتن هم کارش سخت شده است. من برای فرهاد مجیدی آرزوی موفقیت دارم، او همبازی من در استقلال بوده اما فکر می‌کنم تعویض‌های او کلیشه‌ای بود. تنها تعویض روح‌الله باقری خوب بود و من نمی‌دانم در ابتدا روی نیمکت نشست. به غیر از پاتوسی، بقیه هافبک‌های استقلال شرایط خوبی نداشتند و مهاجمان نیز صلابت لازم را نداشتند.

  پیشکسوت استقلال در خصوص داوری این مسابقه گفت: داور به ناحق گل را مردود اعلام کرد چون توپ به اوت نرفته بود. بهتر است این فوتبال را تعطیل کنند. چیدمان داوران چگونه است؟ گل استقلال سالم بود، شاید از بیرون برنامه‌ریزی شده است. این فوتبال کثیف شده است. بعد از ماجرای فروزان می‌بینیم که مسائل مختلف یکی یکی رو می‌شود. به اعتقاد من از اول به دنبال قهرمانی پرسپولیس بودند. بازی آنها را هم امشب دیدم. پنالتی که برای آنها گرفته شده بود پنالتی نبود.

  وی در ادامه گفت: وزارت ورزش پشتیبان پرسپولیس است. همه‌جوره به استقلال ضربه زدند. دو سال پشت سر هم پرسپولیس قهرمان شد و آقایان در وزارت ورزش در فدراسیون و کمیته داوران باید خوشحال باشند. استقلال استحقاق برد در این بازی را داشت، اگر آن گل را داور می‌گرفت ۳ امتیاز بازی به استقلال می‌رسید و الان شرایط خوبی در بالای جدول داشت اما این اتفاق نیفتاد و من به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، کمیته داوران و… تبریک می‌گویم.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش