آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۰۶۰۴ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶

  کمک ۵ میلیارد تومانی خیرین اردبیلی در ماه رحمت الهی

  به گزارش ذاکرنیوز از اردبیل، حسین دشتی پیش‌از ظهر امروز در نشستی با اصحاب رسانه اظهار کرد: اطعام و افطاری، زکات، حمایت از ایتام، صدقات و جهیزیه و سایر کمک‌های خیرین در ماه رمضان سال گذشته به رقم ۵ میلیارد تومان رسید که پیش‌بینی می‌شود ماه رمضان سال‌جاری با توجه به شناسایی ۲ هزار خانوار جدید تحت پوشش و شرایط اقتصادی جامعه، کمک خیران و مردم نوع‌دوست اردبیلی افزایش یابد.

  وی با اشاره به واریز مبلغ ۵ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان مستمری ویژه ماه رمضان به حساب  خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد استان در ماه رمضان امسال  گفت: ۱ میلیارد تومان نیز از منابع خود کمیته امداد استان و ۵۰۰ میلیون تومان توسط خیرین اردبیلی به خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد کمک شده‌است.

  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیل در ارتباط با وام‌های قرض‌الحسنه نیز تصریح کرد: سال گذشته پنج هزار فقره وام قرض‌‌الحسنه کمتر از ۴ درصد به مبلغ بیش از ۱۹ میلیارد و۲۰۰ میلیون تومان به مددجویان و تعداد قلیلی از افراد غیر تحت پوشش داده شد.

  دشتی با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از  ۱۲ هزار حامی در استان اردبیل از ۱۸۲۰ یتیم و ۳۰۹۸ دانش‌آموز بی‌بضاعت حمایت می‌کنند تشریح کرد: سال گذشته ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در طرح اکرام ایتام و محسنین به ایتام و دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان کمک شد.

  وی افزود: در ماه رمضان امسال قصد داریم ۲ هزار حامی جدید را به حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین اضافه کنیم تا شاهد افزایش کمک دریافتی ایتام و دانش‌آموزان بی بضاعت استان باشیم.

   مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیل با اشاره به کمک خیرین و مردم نوع‌دوست اردبیل به مناطق سیل‌زده بیان کرد: ۲ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیر‌نقدی مردم اردبیل به دست کمیته امداد رسیده بود که در قالب ۱۹ کامیون به لرستان، خوزستان و گلستان ارسال شد.

  دشتی گفت: از مردم خیر اردبیلی خواست تا کمک های خود را از طریق سامانه پیامکی  ۳۰۰۰۳۳ ۳۳۴۵ و یا  شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴  و یا سیستم # ۴۵ *۸۸۷۷* به دست نیازمندان استان برسانند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :اردبیل