آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۰۶۶۷ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴

  زمان‌بر بودن اخذ مجوزها باعث دلسردی و بی‌انگیزگی سرمایه‌گذاران می‌شود

  نماینده مردم کرمان و راور با بیان اینکه مشکلات و مسائل تنها در جلسات مطرح می‌شود و متاسفانه در عمل کاری انجام نمی‌شود و اتفاقی نمی‌افتد گفت: زمان‌بر بودن تغییر کاربری اراضی و اخذ مجوزهای لازم باعث دلسردی و بی‌انگیزگی سرمایه‌گذاران می‌شود.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، محمدمهدی زاهدی صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با اشاره به مشکلات دریافت مجوزنیروگاه‌های خورشیدی اظهار داشت: جهاد کشاورزی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی همکاری کند.

  1000 نیروگاه خورشیدی جدید برای مددجویان کمیته امداد کرمان راه‌اندازی می‌شود520 نیروگاه خورشیدی مددجویان کمیته امداد کرمان تا پایان سال وارد مدار می‌شودپشت پرده اخذ مجوز موسسه مالی از طریق یک استاندار

  وی با بیان اینکه در شهرستان راور تمام تجهیزات نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی نصب شده ‌اما این نیروگاه معطل دریافت مجوز مانده است گفت: ایرادی که برای این نیروگاه گرفته شده به‌واسطه این است که زمینی که طرح در آن اجرا شده کاربری کشاورزی داشته است و مجوز نمی‌دهند.

  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: این زمین بایر بوده و امکان کشاورزی با توجه به شرایط موجود و خشکسالی، امکان کشت در آن وجود نداشته است.

  زاهدی با انتقاد از اینکه مشکلات و مسائل تنها در جلسات مطرح می‌شود و متاسفانه در عمل کاری انجام نمی‌شود و اتفاقی نمی‌افتد بیان کرد: با توجه به خشکسالی‌های اخیر امکان تغییر کاربری اراضی کشاورزی بایر که امکان کشت و بهره‌برداری از آنها نیست برای تولید ضرورت دارد.

  وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی برای ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی همکاری کند افزود: زمان‌بر بودن تغییر کاربری اراضی و اخذ مجوزهای لازم باعث دلسردی و بی‌انگیزگی سرمایه‌گذاران می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان