آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۰۶۶۸ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴

  100 پرونده واحدهای انرژی خورشیدی در کرمان معطل تسهیلات مانده است

  نماینده مردم سیرجان با بیان اینکه بیش از 100 پرونده واحدهای انرژی خورشیدی در کرمان معطل تسهیلات مانده است گفت: 95 درصد ظرفیت استان کرمان در بحث انرژی‌های خورشیدی به‌دلیل ناهماهنگی سیستمی دستگاه‌های اجرایی استان مانده است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، شهباز حسن‌پور صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با بیان اینکه از ابتدای سال یک ریال وام در استان پرداخت نشده است اظهار داشت: بیش از 100 پرونده واحدهای انرژی خورشیدی در استان معطل تسهیلات مانده است.

  وی با اشاره به اینکه مردم با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند گفت: زمین‌های کشاورزی داریم که امکان کشت در آنها وجود ندارد و باید با تغییر کاربری در اختیار سایر موارد برای تولید انرژی گذاشته شوند.

  ایران چهارمین کشور در فناوری تولید انرژی خورشیدی استپروژه انرژی خورشیدی شرکت انگلیسی در ایران متوقف شدبزرگترین نیروگاه خورشیدی پشت بامی کشور هفته آینده افتتاح می شود+عکس

  نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی دارد گفت: هنوز 5 درصد مصوبه قانون در بحث انرژی خورشیدی در کشور اجرایی نشده است.

  وی با اشاره به اینکه پنجره واحد در استان هنوز مشکل دارد و استعلامات در بین 16 دستگاهی که باید مجوز بدهند مانده است عنوان کرد: 95 درصد ظرفیت استان کرمان در بحث انرژی‌های خورشیدی به‌دلیل ناهماهنگی سیستمی دستگاه‌های اجرایی استان معطل مانده است.

  حسن‌پور افزود: بر اساس قانون در سال جاری باید 100 هزار واحد انرژی خورشیدی نصب شود و کمیته امداد این مسئولیت را برعهده دارد که نیازمند همکاری بانک‌ها است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان