آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۰۷۵۸ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰

  تکواندو قهرمانی جهان| امروز؛ آخرین فرصت برای اعزام ناظمی/ تداوم کارشکنی انگلیسی‌ها در صدور روادید

  به دنبال کارشکنی مسئولان انگلیس در صدور روادید برخی ملی‌پوشان تیم ملی تکواندو، اگر تا پایان وقت اداری امروز ویزای عرفان ناظمی صادر نشود این ملی‌پوش نیز حضور در مسابقات جهانی را از دست خواهد داد.
  - اخبار ورزشی -

  به گزارش ذاکرنیوز،  روز سوم مسابقات بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو جهان در حالی از ظهر امروز(جمعه) در سالن آرنای منچستر انگلیس آغاز خواهد شد که پس از عدم صدور روادید میرهاشم حسینی، همچنان ویزای عرفان ناظمی ملی‌پوش وزن 80- کیلوگرم کشورمان نیز از سوی کشور انگلستان صادر نشده است. این در حالی است که سفارت انگلستان در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل خواهد بود و تنها شانس حضور ناظمی در مسابقات تا پایان وقت اداری امروز است. 

  آرش فرهادیان، مدیر تیم‌های ملی که برای حل مشکلات ناظمی همچنان در تهران است، در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری ذاکرنیوز، عنوان کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا با ارتباط با مسئولان سفارت انگلیس، وزارت امور خاجه، کمیته المپیک و وزارت ورزش و جوانان ویزای ناظمی را تا پایان امروز دریافت کنیم اما اگر این اتفاق نیفتد با توجه به تعطیلی سفارت در روزهای آینده، ناظمی نیز از حضور در مسابقات جهانی باز خواهد ماند. 

  وی  تاکید کرد: ما تمام تلاش خود را انجام دادیم که با بهترین شرایط در مسابقات این دوره حاضر شویم اما مشکلات ایجاد شده یک بخت طلایی از تیم کشورمان گرفته شد. آرمین هادی‌پور در مسابقات روز گذشته مستحق حضور در دیدار پایانی و کسب مدال طلا بود، اما به دلیل اینکه شب قبل از مسابقات به انگلیس رسید و تنها فرصت داشت در وزن کشی روز مسابقات که با ارفاق 2 کیلو و نیم برگزار می‌شود شرکت کند. فشار وزن کم کردن و خستگی باعث شد تا آرمین به حق واقعی خود نرسد و با غیرت تنها مدال برنز را کسب کند. 

  مدیر تیم‌های ملی تکواندو در پایان خاطر نشان کرد: من  برای همراهی و هدردی با میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی قبد حضور در مسابقات را زدم تا تمام تلاش خود را برای دریافت روادید این بازیکنان انجام بدهم.  اگر تا امروز ویزای ناظمی صادر نشود قطعا او نیز مانند میرهاشم حسنی مسابقات جهانی را از دست خواهد داد. 

  به گزارش ذاکرنیوز، بیست و چهارمین دوره مسابقات جهانی تکواندو تا روز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه در منچستر انگلیس ادامه خواهد داشت و مسابقات وزن 80- کیلوگرم در روز پایانی این مسابقات برگزار می‌شود. 

  عدم نصب پرچم ایران در سالن برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان در انگلیس + فیلمتکواندو قهرمانی جهان| مدال نقره جهان بر گردن مهلا مومن‌زاده

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش