آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۰۷۷۴ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵

  جام نشاط و تندرستی ویژه بانوان دراردبیل برگزار می‌شود

  مژگان سلطانی در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل، بااشاره به اینکه جام نشاط و تندرستی با هدف توسعه ورزش دربین خانواده‌ها و ایجاد نشاط و بالا بردن روحیه همکاری برگزار می‌شود اظهار کرد: جام نشاط و تندرستی ویژه بانوان ابتدا به صورت شهرستانی در تمامی شهرستان‌های استان برگزار و نفرات برتر به مرحله استانی راه پیدا می‌کنند.

  وی افزود: در این جشنواره هر تیم متشکل از هفت نفر از بانوان عضو یک خانواده با نسبت‌های مادربزرگ، مادر، دختر، خواهر، خاله، عمه (۶ نفر بازیکن اصلی و یک نفر به عنوان بازیکن ذخیره) شرکت خواهند کرد.

  رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه به اینکه شرکت کنندگان در ۶ ایستگاه مختلف ورزشی باهم به رقابت می‌پردازند ادامه داد: برای این جشنواره ۶ ایستگاه دراز و نشست با توپ بسکتبال، راه رفتن روی چوب موازنه، جابه جایی توپ مدیسن بال ۳ کیلوگرمی، طاب زنی و پرش از روی مانع و عبور از زیر مانع در نظر گرفته شده است.

  سلطانی بااشاره به اینکه تیم برتر استانی به مسابقات منطقه‌ایی و تیم برتر مسابقات منطقه‌ایی نیز به مسابقات کشوری راه پیدا خواهد کرد افزود: مسابقات شهرستانی و استانی باید تا مرداد ماه سالجاری اجرا شود چرا که مسابقات منطقه‌ایی مهرماه و مسابقات کشوری در دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

  وی افزود: این طرح جزو برنامه‌های میان مدت ورزش بانوان کشور است که تمامی استان‌ها موظف به اجرای این طرح هستند.

  رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: این طرح سال گذشته در ۵ شهرستان اجرا شد که تیم منتخب به مرحله منطقه‌ایی راه پیدا کرد، ولی متاسفانه موفق به حضور در مرحله کشوری نشد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش اردبیل