آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۱۱۴۹ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰

  308 تیم در رقابت‌های جام رمضان مشهد حضور پیدا کردند

  معاون تربیت بدنی و سلامت شهرداری مشهد از رقابت 308 در رشته‌‌های مختلف ورزشی جام رمضان در مشهد خبر داد.
  - اخبار استانها -

  حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در مشهدمقدس اظهار داشت: برای دومین سال متوالی به همت معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد مسابقات جام رمضان؛ بهار جان‌ها در 9 سالن ورزشی و 15 زمین ورزشی روباز شهر مقدس مشهد و با هدف افزایش شور و نشاط اجتماعی در میان شهروندان شهر مشهد برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه این مسابقات در بخش‌های والیبال، بسکتبال، هندبال و فوتسال در رده‌های آقایان و بانوان برگزار می‌شود افزود: در رشته والیبال 12 تیم در رده بانوان و 20 تیم در رده آقایان شرکت کرده که مکان برگزاری مسابقات این رشته نیز سالن مهران است؛ همچنین مقدار جوایز در نظر گرفته شده برای تیم‌های برتر والیبال بانوان 10 میلیون تومان و آقایان نیز 17 میلیون تومان است.

  معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد بیان کرد: در رشته ورزشی بسکتبال نیز تعداد تیم‌های شرکت کننده در بخش بانوان 8 تیم و در بخش آقایان نیز 12 تیم بوده و هر شب از ساعت 21 الی یک بامداد این مسابقات خانه بسکتبال در مجموعه ورزشی سجاد برگزار می‌شود؛ جوایز نقدی در نظر گرفته شده این مسابقات برای رده آقایان 17 میلیون تومان و برای بانوان نیز 10 میلیون تومان است.

  مسابقات والیبال جام رمضان در رده‌های نوجوانان و جوانان در قم برگزار می‌شودآغاز بیست و یکمین دوره مسابقات اینلاین هاکی جام رمضانجنجال در جام رمضان فوتسال قم؛ ذوق فوتسال دوستان کور شد

  نوری بیان کرد: یکی دیگر از مسابقاتی که در جشنواره جام رمضان برگزار می‌شود مسابقات هندبال بوده؛ مکان برگزاری آن سالن شهید صیاد شیرازی است که در این مسابقات نیز در مجموع در رده اقایان و بانوان 22 تیم حضور دارند و میزان جایزه نقدی برای تیم‌های برتر این مسابقات در بخش آقایان 17 میلیون تومان و در بخش بانوان نیز 10 میلیون تومان است.

  وی تصریح کرد: یکی از جذاب‌ترین مسابقات جام رمضان بهار جان‌ها، مسابقات فوتسال بوده که با استقبال بسیار خوب شهروندان مشهدی روبه‌رو شده‌ایم که در بخش آقایان این مسابقات نیز 224 تیم و در بخش بانوان 10 تیم حضور پیدا کرده‌اند.

  معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد گفت: مسابقات فوتسال آقایان هر شب در سالن‌های یاس، مغنیه، سرافرازان، شهدای شهرداری، گلسا و بهشت و در بخش بانوان در سالن شهدای شهرداری برگزار می‌شود که شهروندان عزیز مشهدی می‌توانند با مراجعه به این سالن‌ها از نزدیک به تماشای این بازی‌ها نشسته و لحظات بسیار خوبی را سپری کنند.

  نوری گفت: جایزه سه تیم برتر فوتسال در بخش آقایان در مجموع 120 میلیون تومان و در بخش بانوان نیز 10 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

  وی گفت: یکی دیگر از مسابقات جام رمضان که ویژه آقایان بوده، مسابقات گل کوچک است که در پانزده زمین ورزشی رو باز برگزار می‌شود.

  معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد، کیفیت این مسابقات را بسیار بالا دانست و خاطرنشان کرد: تمامی تیم‌ها در این مسابقات با آمادگی کامل حضور پیدا کرده‌اند و همچنین حضور بازیکنان تیم‌های ملی جوانان، امید و بزرگسالان در این مسابقات نیز سبب کیفیت بالا تر رفتن این مسابقات شده است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir