آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۱۲۰۶ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷

  مجمع هیئت جودو قم با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد

  مجمع سالانه هیئت جودو، کوراش و جوجیتسو استان قم با حضور آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون این رشته برگزار شد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از قم، مجمع سالانه هیئت جودو، کوراش و جوجیتسو استان شب گذشته با حضور آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون این رشته ورزشی و رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در سالن جلسات اداره کل ورزش برگزار شد.

  در این مجمع سالانه ابتدا گزارشی از عملکرد سال 97 جودو قم به اعضا ارائه شد که حضور سه جودوکار در اردوی تیم ملی و افتتاح خانه جودو مهم‌ترین اقدامی است که در سال گذشته توسط متولیان جودو قم رخ داده بود.

  کسب مدال طلا و نقره جودوکاران نابینای ایران در گرند اسلم باکواعضای کادرفنی تیم ملی جودو معرفی شدندسقوط آزاد جودو ایران در فجیره/ تاریخ پس از 24 سال تکرار شد!

  مجید متقی رئیس هیئت جودو، کوراش و جوجیتسو استان خطاب به رئیس فدراسیون این رشته گفت: استان قم آمادگی بسیار بالایی جهت اخذ میزبانی‌ها و اردوهای تیم ملی را دارد، به همین منظور از مسئولان درخواست داریم با حمایت خود اجازه تحقق این موضوع را بدهند.

  آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون این رشته نیز اظهار داشت: هیئت جودو استان در دو سال اخیر در اغلب شاخص‌های فدراسیون رشد بسیار خوبی را داشته که نشان‌دهنده یک کادر پویا در این هیئت است.

  وی بیان کرد: جودوکاران قمی در مسابقات انتخابی اخیر درخشش قابل‌توجهی داشتند و امروز چند نماینده در رده پایه از قم پیراهن تیم ملی را پوشیده‌اند.

  گفتنی است رئیس فدراسیون جودو کشور پیش از حضور در مجمع سالانه هیئت جودو، به خانه تخصصی این رشته رفته تا وضعیت آن را از نزدیک مشاهده کند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم