آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۱۴۶۵ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۹

  توسعه زیرساخت‌های صنعتی ایلام در اولویت نخست ستاد اقتصاد مقاومتی است

  استاندار ایلام گفت: توسعه زیرساخت‌های صنعتی و تولیدی ایلام در اولویت نخست ستاد اقتصاد مقاومتی است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی امروز در نشست اقتصاد مقاومتی استان ایلام، اظهار داشت:  فرمانداران ایلام جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان‌ها را کاربردی و تاثیرپذیر برگزار کنند.

  25 واحد تولیدی در دهکده اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه فعال شدفرمانداران بوشهر جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان‌ها را فعال کنندکارشناسان کارآمد و خبره در پروژه‌های اقتصاد مقاومتی کرمان بکارگیری‌ شوند

  وی برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی را رهگشا برای فعال کردن واحدهای صنعتی و تولیدی عنوان کرد و گفت: جلسات اقتصاد مقاومتی و کاربردی کردن جلسات نقطه انجمن مبارزه با تحریم اقتصادی دشمنان انقلاب اسلامی است.

  استاندار ایلام در ادامه افزود: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و پیرو رویکردهای کلی دولت در اجرایی کردن این سیاست‌ها ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان ایلام را برآن داشته است تا با فعالیت و برگزاری مکرر و مداوم و رصد مسئل و مشکلات مرتبط با اقتصاد مقاومتی کارنامه موفقی ارائه دهد و استمرار این راه نیازمند حرکت در چهار چوب برنامه است.

  سلیمانی دشتکی، افزود: پیگیری تسهیلات واحدهای تولیدی، بررسی مسائل صنایع، تنظیم بازار کالاهای اساسی و ضروری، اجرای برنامه الگوی کشت، بررسی مشکلات صنوف، بهبود شرایط تجارت فرامرزی، توسعه زیرساخت‌های صنعتی از جمله دستورکارهای ستاد اقتصاد مقاومتی استان ایلام است.

  استاندار ایلام تحقق بیش از 95 درصد مصوبات اقتصاد مقاومتی در استان ایلام را یادآورشد و افزود: تلاش زیادی در راستای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی  در راستای اقتصاد مقاومتی در استان ایلام انجام شده است که میطلبد این تلاش تا نتیجه پیگیر شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ایلام