آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۱۴۶۹ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰

  سمن ها می توانند به کاهش اعتیاد کمک کنند

  به گزارش ذاکرنیوز از البرز، سعید ناجی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد با هدف جلب مشارکت های مردمی در جهت کاهش و پیشگیری از اعتیاد در دستور کار قرار گرفت.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه کشف و ضبط مواد مخدر در البرز اظهار کرد: بر اساس بررسی ها و آمارهای ارائه شده، فعالیت های لابراتواری در البرز کاهش یافته است؛ افزایش تعاملات در البرز زمینه را برای کاهش توزیع و مصرف مواد مخدر در استان فراهم می کند.

  ناجی با بیان اینکه بررسی هایی در خصوص نحوه فعالیت کمپ های ماده 15 در استان البرز و صدور مجوز و تصمیم گیری های لازم برای آن ها صورت گرفت؛ با کمپ هایی که مسؤولیت خود را به درستی انجام نمی دهند به صورت جدی برخورد می شود.

  وی از نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد و نگهداری از بیماران مبتلا به اعتیاد خبر داد و بیان کرد: در این راستا تاکنون 13 مرکز به دلیل تخلف و عدم رعایت الزامات پلمپ شدند و دانشگاه علوم پزشکی نیز با متخلفان کمپ های ترک اعتیاد برخورد کرده است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تأکید بر ایجاد بسترهای بهره برداری حداکثری از امکانات دولتی و تسهیلات برای معتادان بهبود یافته در البرز مطرح کرد: تلاش می شود اردوگاه ماده 16 البرز به زودی راه اندازی شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :البرز