آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۱۴۷۰ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰

  تکواندوکاران ملی پوش البرزی وارد کشور شدند

  به گزارش ذاکرنیوز از البرز، ملی پوشان البرزی اعزام شده به بیست و چهارمین دوره رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان ( منچستر_ ۲۰۱۸) امروز سه شنبه با استقبال مسؤولین استانی وارد کشور شدند.

  بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019- منچستر از روز چهارشنبه 25 اردیبهشت‌ ماه با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور در سالن «آرنا» منچستر آغاز و به مدت پنج روز برگزار شد.

  مهلا مؤمن زاده نوجوان 17 ساله البرزی و بانوی تکواندوکاری است که در مرحله نیمه نهایی مسابقات با پیروزی 11 بر 9 مقابل حریف چینی به فینال رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان راه یافت و نائب قهرمان مسابقات جهانی شد و مدال نقره را از آن خود کرد.

  این تکواندوکار البرزی پس از کسب دومین مدال نقره تاریخ تکواندو بانوان در بیست و ‌چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ منچستر مدال خود را به شهید حسین غیاثوندی تقدیم کرد.

  شایان ذکر است هدایت این نفرات نیز بر عهده دو مربی البرزی مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و و ریحانه فولادی به عنوان مربی است و در گروه مردان نیز سکان هدایت تیم ملی در دستان دو مربی شایسته البرزی فریبرز عسگری و وحید عبداللهی به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :البرز