آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۱۶۲۰ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹

  عرب: 3 قهرمانی پی‌درپی خیلی خوشایند و خوشحال‌کننده بود

  ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هت تریک قهرمانی این تیم در لیگ برتر را خوشایند و خوشحال‌کننده دانست.
  - اخبار ورزشی -

  به گزارش ذاکرنیوز، ایرج عرب که میهمان امروز (جمعه) برنامه ورزش و مردم بود ضمن بیان این مطلب درباره سه قهرمانی پی در پی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر هفته گذشته به لطف خداوند، زحمتی که کادرفنی و بازیکنان کشیدند و همچنین حمایت خوبی که از سوی هواداران داشتیم، توانستیم هت‌تریک قهرمانی را داشته باشیم و خیلی خوشایند و خوشحال‌کننده بود.

  وی درباره این موضوع که مدیرعامل تیم کار تشکیلاتی انجام می‌دهد، به عنوان مدیرعامل پرسپولیس چه راهکارهایی برای درباره درآمدزایی در باشگاه پرسپولیس دارد، گفت: در باشگاه یک تیم کار می‌کند. هیئت مدیره، مدیرعامل و ... یکسری وظایف دارند و دیگر افراد در تیم هم یکسری وظایف دارند. درباره  خیلی جاها ما نباید جوابگو باشیم و تقسیم وظایف شده است و مسئولیت اصلی با مدیرعامل است. ما پاسخگو هستیم، ولی خیلی فشار روی مدیرعامل وجود دارد حتی زمانی که یک توپ درون دروازه قرار نمی‌گیرد، یک مدیرعامل باید درباره تنظیم روابط درون باشگاهی و بیرون باشگاهی، مسائل مالی و بین‌المللی و خیلی از موضوعات پاسخگو باشد که از بیرون دیده نمی‌شود. درباره راهکار مالی فکر می‌کنم ما بالای 50 جلسه اقتصادی برگزار کردیم و 11 جلسه هم با حضور هیئت مدیره داشتیم، تورم ریالی و نوسان ارزی و خیلی از مشکلات ما را با چالش مواجه کرد. فصل قبل را با ساختی گذراندیم. بدهی مالیاتی‌مان بالای 100 میلیارد است که سررسید شده است و یکسری هم بدهی مالیاتی 8-9 میلیاردی داریم که آن هم سررسید شده است. ما دیروز به خاطر بدهی به یک هتل که 330 میلیون تومان بود، می‌خواستند لوگوی باشگاه را توقیف کنند.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: وقتی روی بودجه سالانه حساب می‌کنید یکسری بدهی به وجود می‌آید که روی آن حساب نکرده‌ایم. یک بدهی به تازگی به وجود آمده که 60 هزار دلار باشگاه بدهی دارد که با قیمت دلار الان 900 میلیون می‌شود که یک نفر در گذشته کمک کرده ولی امروز ما میراث‌دار آن هستیم. ما سه اولویت داریم هزینه‌های جاری، حق‌الزحمه بازیکنان و کادرفنی و بدهی‌ها اولویت‌های ما هست. این مسائل باید مدیریت شود و هر کدام را که انجام ندهیم مشکل‌ساز است و مدیریت و تنظیم آن سخت است. وقتی بدهی را ندهیم لوگو توقیف می‌شود و اسپانسر هم پولی پرداخت نمی‌کند. درباره آن بدهی ارزی که داریم گفتند می‌خواهیم اموال باشگاه را توقیف کنیم. همه این مسائل در آستانه نیمه‌نهایی جام حذفی حاشیه برای ما درست می‌کند و من مجبور هستم یک طوری این مشکل را حل کنم.

  عرب درباره پول پاداش نایب‌قهرمانی آسیا تصریح کرد: در زمانی که این پاداش به ما تعلق گرفت دلار 16 هزار تومان بود و مبلغ ریالی پاداش 32 میلیارد تومان می‌شد. از 2 میلیون دلار حدد 100 هزار دلار AFC به عنوان خیریه برداشت کرد و بیش از 200 هزار دلار برای بدهی برداشت کردند و وقتی به ما مبلغ پاداش به دست ما رسید یک میلیون و 600 هزار دلار بود که همزمان با دلار  11 هزار تومانی شد و مبلغ پاداش 17 میلیارد تومان شد، یک بخشی را برای هزینه میزبانی فینال و یک بخشی هم برای دستمزد بازیکنان پرداخت کردیم و یک عددی بیش از آن چیزی که درآمد داشتیم هزینه کردیم.

  ادامه دارد ...

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :لیگ برتر