آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۱۶۳۱ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۳

  یزد| مقابله با جنگ نرم دشمن از راه شناخت فرهنگ دینی و ملی امکان پذیر است

  مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه مقابله با جنگ نرم دشمن از راه شناخت فرهنگ دینی و ملی خودمان امکان پذیر است گفت: تلاش همه در کشور باید افزایش ازدواج و اشتغال و کاهش طلاق و اعتیاد باشد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوزیز با اشاره به جنگ نرم دشمن و بیانات رهبر معظم انقلاب در این خصوص اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها و بارها نسبت به جنگ نرم دشمن به مسئولان هشدار دادند که متاسفانه خیلی جدی گرفته نشد و مشکلاتی را در کشور به وجود آورد.

  مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور به عدم موفقیت کشور در جنگ نرم دشمن اشاره کرد و گفت: شناخت فرهنگ ملی و دینی خودمان یکی از راه‌های مقابله با جنگ نرم است که باید در کشور بیش از پیش به آن توجه شود.

  تأکید النجباء بر لزوم آمادگی برای جنگ نرم/ تلاش دشمنان برای جداکردن عراق از محور مقاومتامام جمعه زنجان: اقتدار ایران اسلامی جلوی دشمن را گرفته استتهران| مدیریت اسلامی و راهبرد مقاومت سبب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود

  وی یکی از گمشده‌های مردم کشور را عدم حس خوب زندگی و خوشبختی دانست خاطرنشان کرد: متاسفانه این تفکرات روز به روز در حال گسترش است و تلاش نهادهای دولتی نیز این است که مردم زندگی بهتر، سالم و رضایتمندانه ای را داشته باشند.

  حکیمیان به موفقیت‌های جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف در مقابل دشمن اشاره کرد و اذعان داشت: در طول چهل سال گذشته جمهوری اسلامی هر گاه اراده کرده توانسته با مردم بصیر خود در مقابل دشمن ایستادگی کند ولی در جنگ نرم دشمن مقداری ضعیف عمل کردیم و با نگاهی به آمار و ارقام درمی‌یابیم که مسئولان باید توجهشان به این بخش بسیار بیشتر از گذشته باشد.

  مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با تاکید بر اینکه در کشور باید فعالیت‌ها در جهت افزایش ازدواج و اشتغال و همچنین کاهش طلاق و اعتیاد باشد افزود: حل مشکلات مردم در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی باید به عنوان دغدغه‌ای در بین مسئولان کشور باشد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :متارکه