آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۲۰۱۷ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۷

  هیأت انجمن‌های ورزشی عیال‌وار است

  حمیدرضا غزنوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، پیرامون آخرین وضعیت رشته‌های حاضر در هیأت انجمن‌های ورزشی اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر بیست و یک رشته تحت نظارت هیأت انجمن‌های ورزشی اصفهان درحال فعالیت هستند، آخرین رشته‌ای که به هیأت اضافه شد رشته پدربورد است که زیر مجموعه موج سواری محسوب می‌شود.

  رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی اصفهان ادامه داد: انجمن‌های ورزشی شامل رشته‌های مختلف است، اگر بخواهم واضح‌تر صحبت کنم باید بگوییم از رشته‌های هوایی تا رشته‌های زیرزمینی تحت نظر هیأت انجمن‌های ورزشی هستند.

  وی در خصوص وضعیت هیأت انجمن‌های ورزشی تصریح کرد: خوشبختانه و یا متأسفانه هیأت با توجه به تعدد رشته‌های تحت نظارت بسیار عیال‌وار است، از همین رو هزینه‌ها بسیار زیاد است؛ رسانه‌‌ها و صداوسیما به خوبی این رشته را پوشش ندادند، هر شخصی که با رشته‌های هیأت ما آشنا می‌شود به‌ سرعت جذب ورزش حرفه‌ای خواهد شد و از همین رو بستر توسعه بسیار بالای دارد.

  غزنوی تصریح کرد: برای مثال، پس از گذشت دو ماه از تأسیس رشته فلوربال توانستیم چند ورزشکار را راهی اردوی تیم کنیم، از همین رو اعلام می‌کنم که زمینه رشد در این دست رشته‌ها بسیار زیاد است.

  رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی اصفهان در خصوص حمایت‌های انجام شده از این رشته اضافه کرد: حمایت‌ها صرفاً جنبه مالی ندارند، رشته‌های ما برای جذب اسپانسر زیاد مساعد نیست، ما بیشتر به‌ دنبال تهیه مباحث سخت‌افزاری هستیم، تجهیزات نیز بسیار مهم است، ما از این دست حمایت‌ها لازم داریم و باید بگویم تا این لحظه ارگان‌های مختلف و اداره کل‌ ورزش‌وجوانان در حد توان خود به ما کمک کردند.

  وی در خصوص برنامه هیأت انجمن‌های ورزشی اصفهان در فصل تابستان گفت: اواخر خرداد ماه چهارمین جشنواره ورزشی زاینده‌رود به همت هیأت انجمن‌های ورزشی اصفهان برگزار خواهد شد، این جشنواره جهت آشنایی و استعدادیابی و همچنین تفریح شهروندان اصفهان برنامه‌ریزی شده است؛ رشته‌های همچون باندی‌جامپینگ، طناب‌کشی، فوتبال روی‌میز و پاراموتور در این جشنواره گنجانده شده است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ورزش اصفهان