آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۲۱۵۰ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹

  آذربایجان شرقی سومین استان حادثه‌خیز سیل کشور شناخته شد

  مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این استان، سومین استان حادثه خیز سیل در کشور است گفت: دستگاه‌ها و نهادهای متولی باید اقدامات پیشگرانه در زمینه سیل و زلزله را در طول سال اعلام و عملیاتی کنند.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از تبریز، محمدباقر هنربر ‌در جلسه شورای مدیریت بحران آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت پیشگیری از وقوع بحران ناشی از حوادث طبیعی، اظهار داشت: سیل اخیر، آتش سوزی بازار و... نشان داد که باید مواردپیشگیرانه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

  14 پروژه اصلاح نقاط حادثه‌خیز در استان مرکزی اجرا می‌شود56 نقطه حادثه‌خیز در سطح استان تهران شناسایی شده استگیلان جزو پنج استان حادثه‌خیز کشور است

  وی سرعت اطفای آتش سوزی بازار تبریز و امکانات ایجاد شده و توان دستگاه‌های امدادرسان در جهت سرعت اطفا را یادآور شد و گفت: معاون وزیر کشور بابت سرعت عمل در اطفای آتش بازار تبریز، به نمایندگی از دستگاه‌های امدادرسان و مدیریت بحران از استاندار آذربایجان شرقی تقدیر کرد.

  مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این استان، سومین استان حادثه خیز سیل در کشور است ابراز داشت: دستگاه‌ها و نهادهای متولی باید اقدامات پیشگرانه در زمینه سیل و زلزله را در طول سال اعلام و عملیاتی کنند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir