آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۲۴۷۳ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷

  رنج کهگیلویه و بویراحمد از عملی نشدن وعده‌های پرواز فرودگاه یاسوج

  به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، پس از حادثه دلخراش سقوط هواپیمای ای.تی.آر یاسوج- تهران که منجر به کشته شدن همه 60 مسافر و خدمه آن شد پروازهای فرودگاه یاسوج تعطیل شد.

  اما بعد از گذشت مدتی از حادثه سقوط هواپیما دوباره سخن از برقراری پروازها به میان آمد و حتی احمدی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در چندین نشست خبر از مذاکره با شرکت‌های هواپیمایی ایرلاین و ماهان داد.

  فروردین امسال هم که اسلامی وزیر راه به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد به دغدغه نمایندگان مجلس اشاره کرد و گفت یکی از دغدغه‌های مردم افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج است که دستور می‌دهم پروازها برای رفاه حال مردم افزایش پیدا کنند

  وی حتی گفت: برای من غیرقابل قبول است که پروازهای فرودگاه قطع شود به همین دلیل جلسه گرفتیم و اصرار کردیم تا پروازها از سر گرفته شود و برای بیشتر شدن پروازها با شرکت‌های هواپیمایی هم صحبت کردیم.

  مسوولان بارها گفتند و رسانه‌ها هم بارها انتشار دادند که پروازها از سر گرفته می‌شود و تعداد آنها هم افزایش پیدا می‌کند اما تعداد پروازهای فرودگاه یاسوج که افزایش پیدا نکرد هیچ! مرکز استان از داشتن پروازهای مرتب و روزانه هم محروم شد تا این استان از وعده‌های عملیاتی نشده رنج ببرد.

  امروز حجت‌الاسلام خاضع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در نشستی که هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی نام داشت در خصوص حضور سخنرانان کشوری مراسمات ملی در استان گفت: چون استان خودمان پرواز مستقیم ندارد به همین دلیل برای دعوت از سخنرانان ملی مشکلاتی داریم.

  وی عنوان کرد: وقتی با سخنرانان ملی صحبت می‌کنیم از حضور در استان استقبال می‌کنند اما برایشان سخت است که با پرواز تهران-شیراز بیایند و بقیه مسیر را با خودرو تا یاسوج بیایند.

  حال که استاندار کهگیلویه و بویراحمد دو سه روزی است معارفه شده و تازه نفس است امید می‌رود مشکلات پروازی فرودگاه یاسوج با توجه به اقدامات و کارهای صورت گرفته مانند گسترش باند و ...در دستور کار قرار گیرد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir