آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۲۵۱۷ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶

  طرح‌های کسب و کار تولیدی محدودیتی برای استفاده از صندوق توسعه ملی ندارند

  معاون سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به توزیع عادلانه منابع در استان‌ها، گفت: طرح‌های کسب و کار تولیدی محدودیتی برای استفاده از صندوق توسعه ملی ندارند.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از ساری، سید حمید پورمحمدی امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه مازندران به نقش مازندران در حوزه اقتصاد ملی اشاره کرد و اظهار داشت: مازندران به نگین سبز کشور مشهور است و جایگاه بالایی در حوزه‌های مختلف دارد.

  وی افزود: مازندران علاوه برجایگاه تاریخی، دروازه ارتباطی فراملی با کشورهای آسیای میانه و خزر است.

  دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور با بیان اینکه اقتصاد مازندران متکی به نفت نیست، تصریح کرد: مازندران در حوزه حمل نقل ریلی، هوایی و جاده ای و دریایی نقش بسزایی در اقتصاد کشور دارد اگر چه هر یک از این موارد با موانعی روبرو هستند.

  وی با اشاره به اینکه کشاورزی مازندران سهم بسزایی در اقتصاد کشور دارد، گفت: استحصال به آب‌های زیرزمینی از معایب مازندران است. کشاورزی که متکی به چاه باشد به همان ترتیب با افزایش مصرف انرژی همراه خواهد بود. متاسفانه عدم مدیریت پساب‌ها و پسماندها از مسائل و مشکلات فراروی استان است.

  تهران| تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی استمرار دارد2 میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آبرسانی روستایی اختصاص یافتهمدان| 2 پروژه بزرگ نهاوند به خاطر عدم همکاری صندوق توسعه ملی رهاست

  پورمحمدی با تاکید بر جهت‌گیری بر اقتصاد دریایی برای رونق اقتصاد، تصریح کرد: مازندران نقش مهمی در امنیت غذایی کشور دارد و تنوع محصولات آن بی نظیر است.

  وی با اشاره به اینکه صندوق توسعه ملی، تقسیم کشوری ندارد، ادامه داد: هر استانی می‌تواند با ارائه طرح‌های مناسب از اعتبارات آن بهره مند شوند و محدودیتی در آن وجود ندارد.

  پورمحمدی با بیان اینکه محدودیتی در پشتیبانی از طرح‌های تولیدی و اقتصادی نداریم، افزود صندوق توسعه ملی محدودیتی برای حمایت از کسب و کارهای تولیدی و اقتصادی ندارد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir