آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۲۵۲۹ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۲

  بسته خبری | از آمار جرم و جنایت در استان تا برنامه جدید شهردار یزد برای اطلاع از معضلات شهری و ساخت مستند امیر تتلو توسط کارگردان یزدی

  به گزارش خبرگزاری فرس از یزد بخش بسته خبری که دربرگیرنده مهم‌ترین اخبار استان یزد از رسانه‌های گوناگون است، به‌صورت روزانه در صفحه‌ی استان یزد در خبرگزاری فارس منتشر خواهد شد.

  مهم‌ترین اخبار روز پنج‌شنبه ۳۰ خرداد که در رسانه‌های استان یزد منتشر شد به شرح زیر است:

  *تغییر مجدد ساعت کار ادارات استان یزد

  با موافقت استاندار یزد، ساعت کار دستگاه‌های اجرایی از ابتدای تیر تا پایان مردادماه ‌از ساعت ‌۶ به ۶:۳۰ ‌صبح تغییر یافت.

  *تکلیف طرح تخصیص آب به یزد هفته آینده مشخص می‌شود

  وزیر نیرو گفت: در خصوص طرح بهشت‌آباد (خط انتقال جدید) و چگونگی تخصیص آن به استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال بختیاری مطالعاتی صورت گرفته که در هفته آینده نهایی خواهد شد.

  *واکنش رئیس اتاق اصناف یزد به برنامه فشن شو در پاساژ آریا

  باغستانی رئیس اتاق اصناف یزد: در جریان برگزاری این برنامه نبوده‌ام و اطلاعی از جزئیات این برنامه هم ندارم، پس از اطلاع از برگزاری این مراسم موضوع به اداره نظارت بر اماکن عمومی یزد گزارش شد و با حضور این نهاد، پرونده تشکیل و به دستگاه قضایی ارسال شد./یزد رسا

  *استاندار یزد: تاکنون مانع برگزاری هیچ تجمعی نشدیم/ هدف برخی تجمع‌ها دیده شدن است

  طالبی: از برگزاری حتی یک مورد تجمع مقابل استانداری ممانعت نکرده‌ایم ولی با توجه به شرایط کشور، برخی افراد هدفشان اصلاح امور نیست بلکه می‌کوشند فقط دیده شوند.

  استاندار یزد افزود: مدافع فضای باز در استان هستیم و اعتقادداریم باید بیشترین همکاری و همراهی برای ابراز نظرات و دیدگاه‌های مردم فراهم شود و در این راستا از اولین استان‌هایی هستیم که چند نقطه مناسب از شهر را برای برگزاری تجمعات مشخص کرده و جهت بررسی و تائید نهایی به وزارت کشور ارسال کرده‌ایم./ ویژه‌های خبری

  طرح جدید شهردار یزد برای بررسی معضلات شهری از نزدیک

  شهردار یزد همراه با برخی از مسئولین شهرداری در طرحی به نام «شهر را هوشمندانه قدم بزنیم» در مناطق مختلف یزد حاضر می‌شود و مشکلات را از نزدیک هنگام قدم زدن بررسی می‌کند.

  عزیزی شب گذشته در دومین برنامه این طرح به بررسی مشکلات مسیر میدان اطلسی تا ابوذر ازجمله پارکینگ بازارچه اطلسی، نورپردازی، رنگ‌آمیزی جدول‌ها، چمن و نوع آبیاری، کمبود سطل زباله، ورودی پارک آزادگان پرداخت.

  *۲۰درصد قضات دادگستری یزد را زنان تشکیل می‌دهند/ ۱۰ جرم اول استان

  دهشیری رئیس دادگستری استان: هم اکنون ۲۳۰ قاضی با دادگستری همکاری دارند که از این تعداد ۲۶ نفر خانم هستند و حدود ۷۰ درصد قضات استان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتراست.

  سرقت، ضرب‌وجرح عمومی، توهین به اشخاص، تهدید، کلاه‌برداری، نگهداری و مالکیت مواد مخدر، خیانت‌درامانت و افترا را ده جرم اول استان هستند.

  *کشف۹۸۳ میلیارد ریال فرار مالیاتی در یزد

  دادستان عمومی و انقلاب یزد در مورد فرارهای مالیاتی گفت: ۹۸۳ میلیارد و ۴۸۷ میلیون ریال فرار مالیاتی در یزد کشف که با دستور قضایی روند کشف و پرداخت مالیاتی انجام شد.

  *بدهکاری کارفرمایان به تأمین اجتماعی بخشیده می‌شود

  مدیرکل تأمین اجتماعی استان یزد: با تصویب هیات دولت و باهدف حمایت از تولید، جرائم کارفرمایان بدهکار در صورت پرداخت اصل بدهی بخشیده می‌شود. صابری اصل و جریمه کارفرمایان بدهکار استان را درمجموع ۳۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد./ ویژه‌های خبری

  *سرانه فضای کتابخانه در یزد افزایش می‌یابد

  مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با اشاره به‌اضافه شدن ۸ هزار مترمربع فضای کتابخانه مرکزی به یزد گفت: با این اتفاق، سرانه فضای کتابخانه‌ها در یزد افزایش چشمگیری خواهد یافت.

  *تلاش کارگردان یزدی برای ساخت مستند امیر تتلو

  جعفر باقری نیا کارگردان یزدی در اینستاگرامش از ساخت مستند امیر تتلو خبر داد و نوشت: خنجری که بیخ گوش ماست. پژوهش و تحقیقات درباره زندگی امیر مقصودلو انجام‌شده امیدوارم شرایط ساخت این مستند هر چه سریع‌تر مهیا شود.

  پایان پیام/۹۰۰۱۷

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :مالیات یزد