آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۲۵۴۲ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵

  کرمان| سیزدهمین جشنواره گل محمدی لاله‌زار بردسیر برگزار شد

  با حضور استاندار کرمان سیزدهمین جشنواره گل محمدی لاله‌زار بردسیر برگزار شد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از بردسیر، سیزدهمین جشنواره گل محمدی لاله‌زار بردسیر صبح امروز با حضور فدایی استاندار کرمان، امام جمعه بردسیر، حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شوری اسلامی، تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و حضور پر شور مردم برگزار شد.

  کرمان| چهارمین کارخانه فولاد بردسیر به‌زودی افتتاح می‌شودکرمان| بردسیر پایلوت الگوی طرح جامع کشاورزی می‌شودجشنواره گل محمدی لاله‌زار بردسیر برگزار می‌شود

  در حاشیه این مراسم حمیدرضا ارجمند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر با اشاره به اینکه عملیات برداشت گل محمدی از اوایل سال جاری در این منطقه آغاز شده است اظهار داشت: برداشت این محصول تا پایان خردادماه ادامه دارد.

  وی با اشاره به برگزاری جشنواره گل محمدی در لاله‌زار بردسیر عنوان کرد: این جشنواره با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی همراه است.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر با اشاره به برپایی سیاه چادرهای عشایری در محل برگزاری مراسم گفت: غرفه‌های عرضه محصولات کشاورزی، صنایع تبدیلی و عشایری نیز در حاشیه این جشنواره راه‌اندازی شده است.

  وی با بیان اینکه سطح زیرکشت گل محمدی در بردسیر بیش از 3 هزار هکتار است افزود: این شهرستان رتبه دوم کشور در کشت گل محمدی را بعد از کاشان به خود اختصاص داده است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان