آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۲۹۸۸ انتشار : ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۱

  قم| 150 نمازخانه بین‌راهی ساماندهی شده و در اختیار مسافران قرار گرفته است

  استاندار قم با بیان اینکه در حال حاضر 150 نمازخانه بین‌راهی در استان قم ساماندهی شده و در اختیار زائران و مسافران قرار دارد گفت: باید انتظارات موجود از دستگاه‌های اجرایی مطرح شود تا شاهد یک اجلاس باشکوه و پرعظمت و در شأن قم باشیم.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از قم، بهرام سرمست در جلسه شورای اقامه نماز استان که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد اظهار داشت: 9 هزار مترمربع زمین به‌منظور احداث مسجد و نمازخانه بین‌راهی در آزادراه قم ــ گرمسار واگذار شده است.

  وی با بیان اینکه اداراتی که در امر اقامه نماز همکاری دارند باید تشویق شوند اضافه کرد: بر اساس گزارش آموزش و پرورش قم در سال تحصیلی گذشته در یک‌هزار و 400 واحد آموزشی این استان نماز جماعت اقامه شده است.

  استاندار قم با اشاره به اهمیت برپایی نماز جماعت در مدراس استان ادامه داد: اقامه نماز جماعت در مدارس به‌عنوان یک اقدام فرهنگی تربیتی مؤثر برای دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است.

  سرمست با اعلام اینکه در حال حاضر 150 نمازخانه بین‌راهی در استان قم ساماندهی شده و در اختیار زائران و مسافران قرار دارد گفت: باید انتظارات موجود از دستگاه‌های اجرایی مطرح شود تا شاهد یک اجلاس باشکوه و پرعظمت و در شأن قم باشیم.

  قم| 600 نمازخانه در سازمان راهداری به مردم خدمات‌رسانی می‌کنندکردستان| نمازخانه‌های بین‌راهی بازنگری و تجهیز شودبجنورد| رسیدگی به وضعیت نمازخانه‌های بین‌راهی یک ضرورت جدی است محمد خامه‌یار مدیر ستاد اقامه نماز قم نیز در این مراسم با بیان اینکه 18 دستگاه مکلف به امر مسجدسازی شدند گفت: در استان قم یک‌هزار و 200 مسجد برای اقامه نماز جماعت وجود دارد.

  وی با بیان اینکه تشکیل مجمع خیرین نمازخانه‌ساز برای مدارس ضروری است، ادامه داد: اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان موظف به تجهیز مدارس به نمازخانه است.

  مدیر ستاد اقامه نماز قم با اشاره جایگاه و اهمیت شهر مقدس قم خاطرنشان کرد: 90 نمازخانه بین‌راهی در استان قم وجود دارد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم