آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۳۰۴۶ انتشار : ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹

  فارس من|برگزاری جشن تولد شناسنامه‌داربیش از 20 نفر در دلگان

  به گزارش ذاکرنیوز از زاهدان به دنبال ثبت مشکل فاقدین شناسنامه در دلگان را حل کنید

  مجتبی شجاعی فرماندار دلگان در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در زاهدان از صدور شناسنامه برای ۲۳ نفر از فاقدان شناسنامه در دلگان خبر داد و گفت: اوایل تیرماه صدور شناسنامه برای متقاضیان انجام و جشن شناسنامه دار شدن آنان با حضور مسؤولان برگزار می‌شود.

  روز گذشته جشن تولد شناسنامه دار شدن و پایان پرونده های فاقدین شناسنامه شهرستان دلگان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان کشور، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران کل دستگاهای اجرای برگزار شد.

  فرماندار شهرستان دلگان در این مراسم با اشاره به بحث فاقدین شناسنامه گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های شورای تامین شهرستان و اداره کل ثبت احوال استان تعداد بسیاری از فاقدین شناسنامه در استان شناسنامه دار شده اند و این جشن برای تولد افرادی است که امروز با صدور شناسنامه و دریافت هویت تازه متولد شده اند.

  مدیرکل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان نیز گقت: مشکل فاقدین شناسنامه در استان با پیگیری های صورت گرفته و همکاری فرمانداران و شورای تامین شهرستانها پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

  دهمرده بیان کرد: در شهرستان دلگان ۴۰۳ پرونده مورد بررسی قرار گرفته است که برای ۸۲۷ نفر شناسنامه صادر شده است و امید است تا پایان سال جشن فاقدین را در تمامی شهرستان ها برگزار نماییم.

  استاندار سیستان و بلوچستان در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد ثبت احوال گفت: همکاری ثبت احوال و شورای تامین باید محکمتر از قبل باشد تا بتوانیم در سراسر استان این جشن برگزار گردد و تمامی افراد ایرانی هویت و شناسنامه دار شوند.

  وی گفت : امکانات و تجهیزات ادارات ثبت احوال را باید به نحو احسن تامین نمود تا سطح دسترسی مردم به ادارات ثبت احوال آسان تر گردد تا از ایجاد مشکلات این چنینی در آینده جلوگیری کرد.

   

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir