آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۳۴۷۸ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵

  معاون وزیر کشور: تنگناهای اقتصادی و تغییر سبک زندگی نرخ ازدواج را در کشور به‌شدت کاهش داده است

  رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه نرخ ازدواج در کشور به شدت در حال سقوط است گفت: تنگناهای اقتصادی و تغییر سبک زندگی عامل اصلی عدم ازدواج و کاهش آمار ازدواج شده است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، تقی رستم‌وندی صبح امروز در دیدار با استاندار کرمان با اشاره به اینکه فعالیت‌های اجتماعی در استان خوب پیش می‌رود اظهار داشت: کرمان جزو استان‌های موفق در ارزیابی‌ها است.

  وی با بیان اینکه عمق آسیب‌های اجتماعی در استان کرمان زیاد است و به‌همین دلیل نیاز است بیشتر کار شود گفت: نفوذ مواد مخدر باعث مشکلات زیادی در استان کرمان شده و مافیای مواد مخدر عامل اصلی آن است.

  رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه نرخ ازدواج در کشور به شدت در حال سقوط است افزود: در سال 97 آمار ازدواج بسیار کاهش پیدا کرده که باعث مشکلاتی در آینده می‌شود.

  219 زندانی جرائم غیر‌عمد در استان کرمان وجود داردشهردار کرمان: محرومیت حاشیه شهر کرمان بدتر از جنوب استان استتسهیلات 40 و 50 میلیون تومانی برای احیای بافت فرسوده شهر کرمان پرداخت می‌شود

  وی با بیان اینکه تنگناهای اقتصادی و تغییر سبک زندگی عامل اصلی عدم ازدواج و کاهش آمار ازدواج شده است گفت: هر جای کشور که خیرین پای کار آمدند آمار ازدواج خوب است.

  رستم‌وندی با بیان اینکه زندانیان ماده 42 باید از زندانیان عادی در استان‌ها جدا شوند عنوان کرد: به طور میانگین 40 درصد از زندانیان در کشور زندانیان مواد مخدر هستند.

  رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه بهزیستی اکثر کارهای خود را برون‌سپاری کرده که باعث مشکلاتی شده است بیان کرد: در شهر تهران حدود سه هزار کودک متکدی وجود دارد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ازدواج کرمان