آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۳۸۰۶ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷

  پیروزی تیم جهان‌نژادیان آبادان در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی

  تیم جهان‌نژادیان آبادان در هفته سیزدهم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور حریفش تیم شهدای چلچله را شکست داد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از اهواز، هفته سیزدهم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور در شهرهای گوناگون کشور برگزار شد که تیم‌های مختلف با هم مسابقه دادند.

  در این هفته تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان در خانه میزبان تیم شهدای چلچله بود که دیدار دو تیم در زمین شهدای نفت آبادان برگزار شد.

  تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان در این دیدار توانست حریفش شهدای چلچله را از پیش رو بردارد و با شکست بدرقه کند.

  این دیدار با نتیجه 5 بر 3 به سود تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان پایان یافت و تیم شهدای چلچله با پذیرش شکست راهی دیار خود شد.

  حمید جلیلی 2 گل و مجتبی رمضانی، مهدی طینه‌زاده و پرهام بهداروندان هر کدام یک گل برای تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان به ثمر رساندند تا این تیم مقابل شهدای چلچله پیروز میدان شود.

  همچنین در این مسابقه از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور علی نظری 2 گل و غلام دهقان یک گل را برای تیم شهدای چلچله گلزنی کردند.

  سعید وکیا و محسن احمدیان دیدار تیم‌های فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان و شهدای چلچله را در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور را قضاوت کردند.

  لیگ‌برتر فوتبال ساحلی| پیروزی پرگل 8 بر صفر تیم پارس جنوبی بوشهر مقابل موج‌سواران نوشهر16 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدندلیگ‌برتر فوتبال ساحلی| باخت تیم دریانوردان بوشهر مقابل تیم شهرداری بندرعباس

  با به دست آوردن این پیروی تیم شهید جهان‌نژادیان آبادان 10 امتیازی شد و رتبه دهم جدول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :لیگ برتر