آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۳۸۱۳ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵

  زیرساخت توسعه گردشگری سلامت در همدان مهیاست

  به گزارش ذاکرنیوز از همدان به نقل از روابط عمومی فنی و حرفه‌ای استان همدان ویدا سمیعی با بیان اینکه مرکز هتلداری و گردشگری غرب کشور یک مجموعه کارآمد در بحث گردشگری است اظهار کرد: گردشگری سلامت در استان همدان با چهار بیمارستان بوعلی، بعثت، قلب فرشچیان و آتیه تامین اجتماعی و دو کلینیک افق و شفا که جراحی محدود هستند و کلینک دندانپزشکی آراد و آزمایشگاه تخصصی دی فعال است.

  وی اضافه کرد: این بخش‌ها به عنوان یک مجموعه در جهت توسعه گردشگری سلامت و معرفی ظرفیت‌های گردشگری سلامت در استان همدان فعال هستند.

  مسوول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: در این زمینه و برای توسعه گردشگری سلامت طی سال گذشته فعالیت‌های مختلفی در استان همدان در راستای تکمیل زیرساخت‌ها انجام شده است.

  وی گفت: اتاق های وی آی پی و تیم های آی پی دی برای جذب بیماران خارجی تشکیل شده که امیدواریم در این راستا خدمتی به منظور ارزآوری در استان همدان صورت گیرد.

  سمیعی با بیان اینکه بیمارستان‌های همدان به زبان‌های انگلیسی، کردی و عربی مجهز شده‌اند گفت: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران با محوریت گردشگری سلامت و جذب دانشجوی خارجی راه‌اندازی شده و پرسنل مجموعه مستقر در بیمارستان‌ها به محض ورود بیمار خارجی ارتباط برقرار می‌کنند و خدمات ارائه می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :همدان