آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۴۲۱۱ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲

  معرفی سامانه‌های خدمات الکترونیک قضایی در نمایشگاه الکامپ

  به گزارش ذاکرنیوز، ذبیح‌الله خداییان در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ، گفت: شبکه موقعیت‌یابی یکپارچه مالکیت معروف به شمیم در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

  وی افزود: همچنین راهنمایی در زمینه چگونگی ثبت اسناد تنظیمی تطبیق اصالت اسناد و اوراق در دفاتر اسناد رسمی و ثبت وقایع ازدواج و طلاق در دفاتر ازدواج و طلاق نیز قابل ارائه در نمایشگاه است.

  خداییان از رونمایی از سامانه ثبت آنی، ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی خبر داد و گفت: امکان بررسی مالکیت شخصی افراد با درخواست کتبی، ارائه کارت ملی، امکان استعلام ممنوع‌الخروجی از سامانه اجرای اسناد رسمی به فرد متقاضی از طریق پورتال سازمان و استعلام اطلاعات شناسه ملی اشخاص حقوقی فراهم است.

  وی از معرفی سامانه‌های خدمات الکترونیک به عنوان یکی دیگر از دستاوردهای فناوری این سازمان خبر داد و گفت: پاسخ به سؤالات در زمینه سامانه‌های مدیریت کشوری املاک، ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری، مالکیت معنوی و ثبت الکترونیک اسناد و ازدواج و طلاق در نمایشگاه الکامپ به نمایش گذاشته شد.

  رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: همچنین ارائه راهنمایی‌های لازم در زمینه تأسیس شخصیت حقوقی، صورت جلسه تغییرات پذیرش اظهارنامه پلمب دفاتر قانونی، اظهارنامه دفتر ثبت تجاری، درخواست کد فراگیر، پیگیری درخواست و غیره در سامانه ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری، پاسخ به سؤالات در مورد ثبت درخواست صدور سند مالکیت و پیگیری استعلام الکترونیک ملک در سامانه مدیریت کشوری املاک و پاسخ به سؤالات در خصوص ثبت اظهارنامه علامت، اختراع، طرح صنعتی، خلاصه پرونده و ثبت انواع درخواست در سامانه مالکیت معنوی از دستاوردهای این سازمان است.

  انتهای پیام/

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ازدواج متارکه