آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۴۲۱۲ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۷

  تعیین اعضای هیئت رئیسه موقت خانه احزاب هرمزگان

  به گزارش ذاکرنیوز از بندرعباس، عباس میرزاد شامگاه شنبه در جلسه با احزاب سیاسی استان هرمزگان اظهار داشت: باید هدایت و جهت دهی افکار سیاسی جامعه از سوی احزاب و تشکل‌ها صورت گیرد تا بتوان موجبات نشاط سیاسی در هرمزگان را فراهم کرد.

  وی با اشاره به لزوم ایجاد خانه احزاب افزود: برای ایجاد فضای سیاسی مثبت، استان نیازمند خانه احزاب است و باید نگاه حزبی در هرمزگان تقویت شود‌.

  سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: در نگاه حزبی باید از هر گونه تخریب و دو دستگی به دور بود، بلکه احزاب ضمن نقد منصفانه با وحدت، انسجام و مطالبه‌گری موجب تقویت و توسعه استان هرمزگان شوند‌.

  میرزاد بر فعال سازی تمامی احزاب غیرفعال و نیمه فعال در استان تاکید کرد و گفت: فعال‌سازی احزاب سیاسی از اولویت‌های معاونت سیاسی هرمزگان است، باید زمینه فعالیت احزاب و تشکل‌های سیاسی استان را فراهم کرد تا بتوان شاهد رشد همه جانبه هرمزگان به ویژه در عرصه سیاسی بود.

  وی بر تشکیل هیئت رئیسه موقت خانه احزاب هرمزگان تاکید کرد و گفت: باید در همین جلسه هیئت رئیسه خانه احزاب استان تشکیل و اعضای آن مشخص شود و طی یک ماه آینده انتخابات هیئت رئیسه اصلی این خانه برگزار شود‌.

  سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، فعالیت خانه احزاب را گره گشا در مسیر تشکل‌های سیاسی استان دانست و عنوان کرد: فعالیت این خانه می‌تواند در زمینه فعال سازی احزاب و تشکل‌های سیاسی غیرفعال و نیمه فعال نقش موثری داشته باشد و زمینه دموکراسی و مشارکت در قدرت استان هر چه بیشتر فراهم شود.

  میرزاد با اشاره به بهره‌گیری از نیروهای توانمند در بدنه احزاب، افزود: فعالیت احزاب نیازمند بهره‌گیری از نیروهای توانمند و مستعد است که بتوانند تحولی نو و جدید در حوزه سیاسی استان ایجاد کنند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :هرمزگان