آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۴۲۲۳ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳

  اعتبار 6 میلیارد تومانی برای انتخابات شورایاری‌ها در نظر گرفته شده است

  رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های محلات تهران با اشاره به اعتبار 6 میلیارد تومانی برای انتخابات شورایاری‌ها گفت: در صورتی که سازمان بازرسی کل کشور اصرار بر غیرقانونی بودن انتخابات داشته باشد، نتیجه انتخابات به دیوان عدالت اداری می‌رود.
  - اخبار اجتماعی -

  سید آرش حسینی میلانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری ذاکرنیوز با اشاره به آماده بودن شرایط برای برگزاری انتخابات شورایاری‌ها اظهار کرد: پنجمین دوره انتخابات در 352 محله برگزار می‌شود که شهرداری تهران مجری برگزاری انتخابات است.

  وی تصریح کرد: در ارتباط با برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها، 6 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است ضمن اینکه سران قوا با برگزاری انتخابات شورایاری‌ها موافقت کردند.

  رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های محلات تهران ادامه داد: این انتخابات برای نخستین بار به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود که این موضوع می‌تواند مقدامه‌ای بر برگزاری انتخابات آتی به صورت الکترونیک در کشور باشد.

  میلانی در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان بازرسی کل کشور هم همچنان مخالف برگزاری این انتخابات است، گفت: تا آنجایی که بنده اطلاع دارم سازمان بازرسی کل کشور موافقت خود را در ارتباط با برگزاری انتخابات شورایاری‌ها اعلام کرده است اما در غیر این صورت نتیجه انتخابات به دیوان عدالت اداری می‌رود.

  وی یادآور شد: انتخابات شورایاری‌ها در ادوار گذشته نیز با همین شیوه و روش برگزار شده و منع قانونی را نداشته است و این بار نیز برگزار می‌شود.

  علت اصرار برای برگزاری انتخابات "غیرقانونی" شورایاری‌ها چیست؟!

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir