آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۴۴۲۹ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱

  کرمان| مطالبه نسخه‌های الکترونیکی پزشکان به صورت ماهانه تسویه می‌شود

  مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان از پرداخت بالغ بر 33 میلیارد تومان مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد خبر داد و گفت: حق‌الزحمه پزشکانی که بیماران خود را ویزیت و برایشان نسخه الکترونیکی صادر کنند پایان هر ماه پرداخت می‌شود.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، محمد جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به رویکرد بیمه سلامت در اولویت قراردادن پرداخت بدهی‌ها به مراکز و موسسات طرف قرارداد اظهار داشت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده موفق به جذب اعتبار و پرداخت بالغ بر 33 میلیارد تومان به موسسات درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت استان شدیم.

  سهم 14 درصدی مصرف داروهای کنترل دیابت در کرمان35 هزار نفر مددجوی کمیته امداد استان کرمان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند

  وی افزود: امیدواریم که در سال 98 با پیگیری‌های انجام شده و تخصیص اعتبارات لازم، شاهد تداوم روند پرداخت مطالبات طرف قرارداد بیمه سلامت در استان کرمان باشیم.

  مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان با بیان اینکه مطالبات خردادماه داروخانه‌های سراسر استان پرداخت شده است گفت: کلیه مطالبات اردیبهشت ماه 98 مراکز و بیمارستان‌های دولتی وابسته به دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان، جیرفت، سیرجان و 70 درصد مطالبات مراکز وابسته به دانشگاه رفسنجان و بم بصورت قطعی تسویه شده است.

  وی در ادامه گفت: پرداخت تتمه مطالبات فروردین 98 بیمارستان‌ها و مراکز دولتی وابسته به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر استان به طور قطعی پرداخت شده است.

  جعفری با اشاره به اینکه حق‌الزحمه پزشکانی که بیماران خود را ویزیت و برایشان نسخه الکترونیکی صادر کنند و از دفترچه بیمه جهت تجویز خدمات استفاده نکنند در پایان هر ماه پرداخت می‌شود افزود: در همین راستا مطالبات موسسات درمانی که نسخه‌نویسی اکترونیک داشتند تا پایان خرداد ماه تسویه شده است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان