آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۲۱۸ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴

  پورحسن: هنوز هیچ تیمی تسویه حساب نکرده است/ شاید لیگ والیبال با 6 تیم برگزار شود!

  به گزارش ذاکرنیوز،  تیم‌ها والیبال برای حضور در لیگ برتر باشگاه‌های کشور تا امروز زمان داشتند تا تسویه حساب‌های خود را انجام داده و برای حضور در رقابت‌های فصل آینده اعلام آمادگی کنند، اما ظاهراً هنوز هیچ تیمی این کار را نکرده است.

  منوچهر پورحسن، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در این خصوص اظهار داشت: هنوز هیچ تیمی تسویه حساب نکرده است و ما هم به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. احتمالاً تا روز شنبه تعیین تکلیف نهایی صورت خواهد گرفت.

  وی ادامه داد: داوری به عنوان سرپرست فدراسیون اعلام کرده که هیچ اجباری برای تیم‌ها وجود ندارد و اگر 5-6 تیم هم آمدند باهمان تعداد مسابقات را آغاز خواهیم کرد. بدون شک لیگ امسال با حضور حداقل 6 و حداکثر 12 تیم برگزار می‌شود؛ این در حالی است که تا پایان مهلت قانونی هنوز هیچ تیمی اعلام آمادگی نکرده است.

  رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درخصوص اینکه چرا تیمی مانند ارومیه که بازیکنان زیادی جذب کرده هنوز تسویه حساب نکرده است، عنوان کرد: واقعاً دلیل این موضوع را نمی‌دانم. به هر حال ما تا شنبه هم صبر می‌کنیم و پس از آن جمع‌بندی نهایی صورت خواهد گرفت.

  پورحسن درمورد پرونده جواد کریمی و اختلاف تیم‌های شهرداری ارومیه و پیکان گفت: هنوز رای اعلام نشده است. فرخی اگر رای بدهد ابتدا به سازمان لیگ اعلام خواهد کرد. هنوز رای چپرلی هم صادر نشده است؛ در حالی که پرونده او جلو تر از کریمی بود. کریمی می‌گوید در قراردادش با ارومیه قید کرده این قرارداد به شرطی اعتبار دارد که بتواند رضایتش را از پیکان بگیرد، اما آنها این موضوع را قبول ندارند و به همین دلیل کریمی خواسته که آنها دست روی قرآن بگذارند و با قسم به قرآن ادعای خود را اعلام کنند.

  وی درخصوص پرونده چپرلی تصریح کرد: او با سایپا قرارداد امضا می‌کند و سپس به پیکان بازگشته است. این دو باشگاه هم نظرات مختلفی درمورد چپرلی دارند و کمیته انضباطی هنوز رای این پرونده را هم اعلام نکرده است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :والیبال