آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۲۶۰ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۶

  10 میلیارد ریال وام ازدواج در استان مرکزی پرداخت شد

  نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: 10 میلیارد ریال وام ازدواج در استان مرکزی پرداخت شد.
  - اخبار استانها -

  به‌گزارش خبرگزاری ذاکرنیوز از اراک، علی‌اکبر کریمی عصر امروز در جشن بزرگ ازدواج و خانواده استان مرکزی با اشاره به لزوم حمایت از جوانان در راستای تسهیل امر ازدواج اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از ازدواج جوانان و کاهش سن ازدواج طی 2 سال گذشته مبلغ وام ازدواج را از 10 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش داد.

  وی افزود: نظام بانکی نیز در این زمینه فعال بوده و سال گذشته در استان مرکزی بیش از یک میلیارد تومان وام ازدواج از طریق سیستم بانکی پرداخت شده و هم اکنون چند‌صد نفر در استان در صف دریافت وام ازدواج هستند.

  نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید شرایطی فراهم شود تا زوج‌های جوان حتی به مدت یک روز در صف دریافت وام منتظر نباشند.

  کریمی بیان کرد: دولت نیز باید در زمینه تامین مسکن جوانان، شغل و دیگر الزامات ازدواج جوانان را در راستای حمایت از جوانان و کاهش سن ازدواج، کمک‌های لازم را ارائه دهد.

  وی عنوان کرد: ازدواج به عنوان یک سنت‌الهی و امری بسیار مقدس در جامعه و اتفاقی بسیار حسنه برای جوانان است.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دستگاه‌‌های متولی، مسئولان، مدیران، سمن‌ها و تشکل‌ها فعال در زمینه ازدواج و خانواده اقدامات بسیار خوبی را در زمینه ترویج ازدواج انجام می‌دهند.

  کریمی ادامه داد: تلاش مسئولان و متولیان حوزه جوانان و ازدواج باید در راستای تسهیل در امر ازدواج باشد.

  گلستان| برترین‌های نخستین جشنواره ملی « ازدواج اقوام ایران» معرفی و تجلیل شدندمعاون وزیر ورزش: ازدواج‌های سنتی در حال فراموشی است/ سنت‌های ایرانی نباید فراموش شودنمایشگاه «جهیزیه و ازدواج آسان» در کهگیلویه و بویراحمد برپا می‌شود

  تجلیل از زوج‌های موفق و خادمان امر ازدواج در استان مرکزی

  مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز در این همایش با اشاره به اشاره برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: به مناسبت هفته ازدوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان مرکزی 250 برنامه را با همکاری امور جوانان و سایر اعضای مربوط به جوانان تدارک دیده است.

  عابد حقدادی افزود: یکی از شاخص‌ترین این برنامه‌ها تجلیل از زوج‌های موفق و خادمان امر ازدواج در استان مرکزی است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :وام وام