آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۳۰۲ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۳

  کارخانه: تیم ملی والیبال باید کار را در روسیه تمام کند/ ریسک بزرگی کردم

  سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: مسابقات انتخابی المپیک 2020 در روسیه ارزش زیادی دارد و هر چند حریفان سختی پیش روی ما هستند ولی باید کار را در همین رقابت‌‌ها، تمام کنیم.
  - اخبار ورزشی -

  مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ذاکرنیوز در مورد قبول هدایت تیم شهرداری ارومیه در فصل آینده لیگ برتر والیبال اظهار داشت: قبول دارم ریسک بزرگی کردم که به ارومیه آمدم ولی بی‌تجربه نیستم و در تصمیماتی که می‌گیرم، تجربه و منطق، حاکم است.

  سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه ادامه داد: خوشبختانه مردم ارومیه، والیبال را به خوبی می‌فهمند و مسئولان شهر و مربیان و پیشکسوتان نیز در کنار تیم هستند تا به ما کمک کنند. بعد از دیدن شور و هیجان مردم ارومیه،‌ انگیزه و روحیه زیادی دارم تا تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج ممکن به کار بگیرم. رقیبان بسیار سختی در لیگ داریم که دیدار با تک تک آنها واقعاً دشوار است.

  وی در مورد اینکه آیا رویای قهرمانی ارومیه در لیگ برتر، محقق خواهد شد یا خیر، گفت: من قطعاً با انگیزه قهرمانی به ارومیه آمدم و با همین تفکر نیز پیش می‌روم. امیدوارم به هدف خود برسیم ولی برای قهرمان شدن باید همه عوامل از جمله امکانات و پول به موقع در دسترس باشد. حمایت تماشاگران نیز باعث خواهد شد تا همه با تمام وجود خود، کار کنند. من به تیم شهرداری ارومیه خوشبین هستم.

  کارخانه در مورد بدحسابی تیم شهرداری ارومیه در سال‌های گذشته تصریح کرد: یکی از سوالات مهم من از مسئولان شهرداری در مورد مسائل مالی و پرداخت‌های آنها بود که با قول مساعد مسئولان مواجه شدم. در همین راستا، بازیکنان تیم، مبلغی از رقم قرارداد فصل آینده را دریافت کرده‌اند.

  سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران در مورد مسابقات  انتخابی المپیک 2020 در روسیه نیز صحبت کرد: این مسابقات ارزش زیادی دارد و هر چند که حریفان سختی پیش روی ما هستند ولی باید کار را در همین مسابقات، تمام کنیم. بازی نخست با کوبا برای تیم ملی بسیار مهم است ولی من معتقدم کوبا تیمی نیست که مقابل ایران، حرفی برای گفتن داشته باشد و بیشتر انرژی ملی‌پوشان باید روی بازی با روسیه معطوف شود. ما روسیه را در ارومیه شکست دادیم و نشان دادیم که این تیم، شکست ناپذیر نیست. درست است که تیم ملی از حمایت تماشاگران برخوردار بود ولی قابلیت‌های بازیکنان باعث شکست روسیه شد.

  کارخانه گفت: امیدوارم تیم ملی مثل لیگ ملت‌های 2019 به خوبی تمرین کرده باشد چون دلیل اصلی نتایج خوب تیم ملی در گفت‌وگو با ملی‌پوشان،‌ تمرین خوب بیان شده بود. تیم ایران فاصله چندانی با سطح اول والیبال جهان ندارد ولی در درجه اول باید به المپیک صعود کنیم.

  وی در مورد اختلاف به وجود آمده بین باشگاه شهرداری ارومیه و پیکان در مورد انتقال جواد کریمی، پاسور ملی پوش پیکان گفت: ترجیح می‌دهم به این مسائل ورود نکنم و بهتر است چند و چون این قضیه را از مدیرعامل باشگاه بپرسید.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :والیبال