آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۳۳۸ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳

  دستگاه سی‌تی‌اسکن در بیمارستان پارس آباد نصب می‌شود/لزوم از سر گیری پروازهای فرودگاه پارس آباد

  به گزارش ذاکرنیوز از اردبیل، حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد اظهار کرد: با پیگیری‌های فرماندار شهرستان پارس آباد دستگاه سی تی اسکن و ام ار ای که عدم وجود آن منجر به مشکلات عدیده برای مردم منطقه شده بود در آینده‌ای نزدیک در بیمارستان پارس آباد نصب خواهد شد.

  وی در خصوص تعطیلی پروازهای فرودگاه شهرستان پارس آباد بیان کرد: مسؤولان شرکت‌های هواپیمایی نبود مسافر را عامل تعطیلی فرودگاه اعلام کرده بودند که با پیگیری‌های فرماندار پارس آباد و با مشارکت کشت و صنعت مغان و پارس که 15 صندلی هواپیما را چارتر کردند امیدواریم در هفته‌های آتی پروازهای این فرودگاه از سر گرفته شود.

  امام جمعه شهرستان پارس آباد در ادامه با اشاره به 23 مرداد روز مقاومت اسلامی اظهار کرد: استکبار جهانی از جبهه مقاومت به وحشت افتاده و جبهه مقاومت اسلامی امروز عامل غرور تمام کشورهای اسلامی است و انشالله روز به روز  شاهد توسعه جبهه مقاوت اسلامی باشیم.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد با اشاره به 17مرداد روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز، اظهار داشت: توجه به مسائل و مشکلات خبرنگاران همواره باید در اولویت برنامه‌های مسؤولان باشد.

  وی با تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع)، عنوان کرد: تربیت شاگردان دینی،  مبارزه با جعل حدیث و دفع شبهات از جمله تلاش‌های امام محمد باقر(ع)در زمان امامت خود بود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :بی بی سی