آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۳۴۱ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۹

  یمن| انصارالله : خون شهید الحوثی سبب افزایش اصرار بر مقابله با متجاوزان تا پیروزی خواهد شد

  جنبش انصارالله، شهادت برادر رهبر این جنبش را سبب افزایش اصرار بر مقابله با متجاوزان تا تحقق پیروزی اعلام کرد.
  - اخبار بین الملل -

  به گزارش ذاکرنیوز به نقل از المسیره، جنبش انصارالله یمن در پی شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر جنبش انصارالله تاکید کرد خون شهید الحوثی تنها سبب افزایش ثبات و ایستادگی ما در رویارویی با متجاوزان خواهد شد.

  این جنبش با تسلیت به عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله به سبب شهادت برادرش تصریح کرد خون شهید سبب افزایش اصرار و اراده و ثبات در رویارویی با متجاوزان و دفاع از مردم مظلوم یمن تا تحقق پیروزی خواهد شد.

  همچنین احزاب و گروه‌های سیاسی یمنی همچون الحزب القومی الاجتماعی، حزب الرابطة الیمنیة، حزب شباب العدالة والتنمیة، وحزب الحق، والحزب القومی با تسلیت به رهبر جنبش انصارالله به خاطر شهادت برادرش بر ضرورت تسریع در شناسایی عوامل مزدوری که در پس ترور شهید ابراهیم الحوثی قرار داشتند،و محاکمه آنها تاکید کردند.

  وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش یمن هم شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی را به رهبر انصارالله تسلیت گفتند.

  برادر رهبر جنبش انصارالله به شهادت رسید+تصویر

  وزارت کشور یمن امروز جمعه هجدهم مرداد خبر شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی به‌دست مزدوران آمریکا و رژیم سعودی را اعلام کرد.

  این وزارت در بیانیه خود تأکید کرد از هیچ تلاشی برای پیگرد و دستگیری مزدورانی که جنایت ترور شهید ابراهیم الحوثی را مرتکب شدند، دریغ نخواهد کرد.

  این بیانیه آورده است شهید ابراهیم الحوثی از بهترین مردان وطن و مجاهد جسوری بود که زندگی‌اش را وقف راه خداوند و دفاع از عقیده و وطن کرد تا به درجه شهادت نائل شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :یمن