آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۴۲۸ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵

  ترامپ مهم‌ترین حامی عربستان و اسرائیل در منطقه است

  به گزارش ذاکرنیوز از مشهد، حجت‌الاسلام مهدی طائب شب گذشته در جمع دانشجویان طرح ولایت درباره ویژگی‌های شاخص رهبری گفت: وجهه سیاسی مقام معظم رهبری در دنیا برجسته است و زبانزد سیاست‌مداران بین‌المللی است.

  رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار ادامه داد: آقای حداد عادل وقتی که وارد کتابخانه مقام معظم رهبری شد گفته بود از حجم زیاد کتاب‌هایشان نفسم گرفت، کتابخانه‌ای که خود رهبری تنظیم کرده بودند و کتاب‌های چند جلدی رهبری را دیدم به این شکل بود که همه کتاب‌ها حاشیه‌هایشان نوشته شده و حضرت آقا همه کتب را خلاصه هم کرده بودند.

  وی با بیان اینکه حداد عادل بعد از دیدار از کتابخانه رهبری به نزد ایشان رفته‌اند، گفت: هنگامی که مراجعه کردم به مقام معظم رهبری گفتم شما تمام کتاب‌ها را مطالعه کرده‌اید که رهبری در پاسخ حداد عادل گفته‌اند همه کتاب‌هایی که حاشیه و خلاصه کرده‌ام را خوانده‌ام.

  طائب با بیان اینکه گام اول انقلاب به مرز اسرائیل رسیده و گام دوم فراتر از این خواهد بود، اظهار کرد: امروز دشمن نمی‌تواند مانع ما باشد چون نیروی نظامی که بتواند با ما مبارزه کند را ندارد.

  رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار عنوان کرد: ترامپ مصاحبه‌ای راجع به خاشقچی داشته است که اهمیت آل سعود برای اسرائیل و آمریکا را نشان می‌دهد، او قوی‌ترین حامی اسرائیل در منطقه و آل‌سعود است و اگر از بین برود اسرائیل سقوط می‌کند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ترامپ