آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۴۹۰ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸

  افتتاح ۳ طرح کشاورزی و عمرانی در رفسنجان

  به گزارش ذاکرنیوز از رفسنجان، صبح امروز محمدجواد فدایی در بدو ورود به رفسنجان یک طرح آبیاری تحت‌فشار با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال در روستای کبوترخان را افتتاح کرد این طرح در مزرعه‌ای به مساحت ۸۳ هکتار اجرا شده که ۱۷۰ میلیون تومان از اعتبار آن آورده شخصی و مابقی از بلاعوض دولتی استفاده شده است.

  فدایی در ادامه از کارخانه کاشی الماس کویر و مجموعه ورزشی آگاه ویژه بانوان بازدید کرد و در جریان مشکلات این دو مجموعه قرار گرفت و به سمت شرکت رفسنجان دارو برای بررسی مشکلات این شرکت حرکت کرد.

  مهمانشهر رفسنجان هم پذیرای فدایی بود تعداد زیادی از اتباع ساکن مهمانشهر امروز استاندار کرمان را ملاقات کردند، رفسنجان ۷۰ هزار تبعه افغانستانی را در خود جای داده که حدود 5 هزار نفرشان در مهمانشهر به سر می‌برند.

  این سفر به سمت جاده نوق دومین جاده پرخطر استان کرمان ادامه یافت.

  محور رفسنجان نوق سالانه کشته‌های زیادی می‌دهد زیرا هیچ یک از نکاتی که برای استانداردبودن یک جاده لازم است در این محور وجود ندارد و البته تردد در این جاده به ویژه در فصل برداشت پسته به قدری زیاد است که می‌طلبد جاده‌ای که ثروت رفسنجان در حوزه کشاورزی از آن برداشت می‌شود و در زمینه زیرساخت‌ها به کار برده می‌شود وضعیتی بهتر از این داشته باشد.

  استاندار کرمان اعتبار مورد نیاز برای ۶۰ درصد باقیمانده محور رفسنجان نوق را ۱۳۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

  اولین میدان گفتگوی شهری استان در رفسنجان افتتاح شد

  در ادامه اولین میدان گفت‌وگوی شهری استان در رفسنجان افتتاح شد، این میدان شهری جنب بوستان بانوان است که با ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار راه‌اندازی شده است.

  فاز اول پردیس معین با ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار دیگر پروژه‌ای بود که فدایی افتتاح کرد، مجموعه پردیس معین با ۶۵۰ میلون تومان اعتبار ایجاد خواهد شد که ضمن افتتاح فاز اول، فاز دوم آن نیز کلنگ‌زنی شد.

  تقدیر از جانبازان دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های سفر استاندار کرمان به رفسنجان بود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان