آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۵۸۹ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵

  آخرین وضعیت مصدومان تراکتورسازی؛ یک آنالیزور جوان دستیار دنیزلی می‌شود

  حضور هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته اول لیگ برتر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از تبریز، اکبر ایمانی در تمرین روز گذشته (جمعه) تراکتورسازی دچار مصدومیت شده و مجبور به ترک محل تمرین شده است.

  مصدومیت هافبک تیم تراکتورسازی از ناحیه کشاله ران است و به همین خاطر، حضور او در دیدار نخست تیمش در لیگ برتر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

  گفته می‌شود که مصدومیت ایمانی تقریباً جدی است و به همین خاطر، این احتمال وجود دارد که او دیدار نخست تراکتورسازی مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته نخست لیگ برتر را از دست بدهد.

  3 کاپیتان تیم ملی از پیراهن تراکتورسازی رونمایی کردندرونمایی از لوگوی جدید باشگاه تراکتورسازی + عکسبازیکن پرویی امشب با تراکتورسازی قرارداد می‌بندد؟

  یک آنالیزور ایرانی دستیار دنیزلی می‌شود

  مصطفی دنیزلی برای تکمیل کادر فنی خود، به دنبال اضافه کردن یک آنالیزور ایرانی به نیمکت تراکتورسازی است.  

  دنیزلی و دستیارانش شناخت چندانی از بازیکنان و لیگ برتر ایران ندارند و به همین خاطر می‌خواهند یک مربی ایرانی که از سایر تیم‌ها هم شناخت دارد را به کادر فنی خود بیاورند.

  در این راستا، دنیزلی یک مربی جوان ایرانی را مدنظر دارد که او به احتمال زیاد در روزهای آینده به عنوان دستیار جدید دنیزلی به کادر فنی تراکتورسازی اضافه خواهد شد.

  مازولا به هفته اول لیگ می‌رسد

  مازولا، بازیکن برزیلی جدید تیم تراکتورسازی که به خاطر مصدومیت در چند تمرین اخیر تیمش غایب بود، به هفته اول لیگ برتر می‌رسد.

  مصدومیت هافبک - مهاجم برزیلی تراکتوری‌ها تا حد زیادی برطرف شده و او مشکلی برای همراهی تراکتورسازی در هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل نفت مسجد سلیمان نخواهد داشت.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :لیگ برتر