آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۵۹۰ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹

  جوانان قبل از ازدواج به مشاوره مراجعه کنند/ نگاه ویژه وزارت ورزش به شهرستان‌های استان تهران

  به گزارش ذاکرنیوز از قرچک، اعظم کریمی مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در جشن بزرگ پیوند جاودانی شهرستان قرچک، اظهار داشت: فارغ از هرگونه مشکل‌ها که از آن برای موانع ازدواج جوانان یاد می‌کنیم، نبود فرهنگ‌سازی مناسب برای ازدواج سالم امروز یکی از مهم‌ترین مشکلاتی است که باید برای آن چاره‌اندیشی کرد.

  وی گفت: ادارات کل ورزش و جوانان در سطح کشور و به‌ویژه استان تهران در این امر فعال بودند؛ نگاه ما در امر ازدواج، مشاوره قبل از این سنت حسنه است و برای این مهم وزارت ورزش و جوانان اقدام به تشکیل مرکز تخصصی مشاوره ازدواج‌کرده است.

  مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌شود، هر جوانی که قصد ازدواج دارد پیش از هر تصمیمی برای تشکیل زندگی، به مراکز مشاوره ما در اداره ورزش و جوانان هر شهرستان مراجعه کنند.

  کریمی تأکید کرد: آمار اعطا تسهیلات در شهرستان قرچک با توجه به همت مسؤولان این شهرستان بسیار مطلوب بوده است.

  وی افزود: ما در وزارت ورزش و جوانان تنها به دنبال بالا بردن آمار ازدواج نیستیم بلکه به دنبال این هستیم با اجرای سیاست‌های درست آمار ازدواج پایدار را در کشور بالابرده و آمار طلاق را کاهش دهیم.

  مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم از مشاوره برای ازدواج جوانان غفلت نکنند و مطمئن باشند که با مشاوره با یک مشاور آگاه، آمین و متخصص می‌تواند باعث ازدواج سالم و خوب برای جوانان آن‌ها شود و این مهم در توسط وزارت ورزش و جوانان مهیا شده است.

  کریمی عنوان کرد: وزارت ورزش و جوان به شهرستان‌های استان تهران نگاه ویژه‌ای دارد و وزیر ورزش نگاه خوبی به استان تهران در حوزه ورزش و جوانان دارد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: تعداد سازمان‌های مردم نهاد در قرچک با توجه به بالا بودن جمعیت جوان این شهرستان، کافی نیست. به مسؤولان توصیه می‌کنم به سازمان‌های مردم نهاد و تشکیل آن توجه ویژه داشته باشند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ازدواج