آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۷۵۵۹۱ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹

  اماکن ورزشی قرچک مناسب ورزشکاران نیست/ازدواج جزو محورهای اصلی سلامت جامعه

  به گزارش ذاکرنیوز از قرچک، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت اله اسماعیلی امام‌جمعه قرچک در جشن بزرگ پیوند جاودانی شهرستان قرچک که به همت اداره ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: حضرت علی (ع)  محبوب همه جهانیان است و اسلام ناب بر اساس وجود ایشان استوار و پایدار است.

  وی افزود: حضرت امیرالمؤمنین اسوه تمام عالمیان است و اگر کسی از ایشان الگوبرداری کند در مسیر سعادت قرار خواهد گرفت.

  اماکن ورزشی در اختیار افرادی قرار گیرد که در پی منافع مالی نباشند

  امام‌جمعه قرچک بیان داشت: همه شهرستان‌ها ظرفیت‌های بالایی در حوزه ورزش دارند، اما شهرستان قرچک از سایر شهرستان‌ها بالاتر است و قهرمانان بسیاری دارد، ولی از امکانات ورزشی خوبی برخوردار نیست.

  اسماعیلی گفت: با توجه به اینکه این شهرستان قهرمانان ملی و کشوری دارد، برخی اماکن و سالن‌های ورزشی شهرستان قرچک در حد و اندازه جوانان و ورزشکاران نیست و ورزشکاران مشکلات متعددی دارند.

  وی اضافه کرد: از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تقاضا داریم سالن‌ها و اماکن ورزشی را در اختیار افرادی قرار دهند که در پی منافع مالی نباشند و به فکر توسعه ورزش باشند.

  محورهای اصلی سلامت جامعه ازدواج است

  بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک نیز در این مراسم اظهار داشت: این جشن پیوند جاودانی به مناسبت ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه زهرا برگزار می‌شود.

  وی بابیان اینکه پیوندهای جاودانی باید در سطح کشور نهادینه شود، افزود: یکی از مشکلات کشور ما عدم میل جوانان به ازدواج است که بیش‌ترین معضل آن توان مالی و دیگر موضوعات است.

  این مسئول بیان داشت: محورهای اصلی سلامت جامعه ازدواج است و بزرگان دین مبین اسلام تأکیدات بسیاری در این خصوص کرده‌اند.

  فرماندار شهرستان قرچک تصریح کرد: ازدواج سالم به لحاظ اجتماعی، فرهنگی و دیگر موضوعات جامعه را بیمه می‌کند.

  خطیبی گفت: قرچک یک شهرستان جوان است و باید ازدواج آسان در آن مهیا شود. باید همه کمک کنیم تا آمار ازدواج بالا برود و آمار طلاق در این شهرستان پایین بیاید.

  سرانه ورزشی قرچک ۳۵ سانتی‌متر مربع است

  این مسؤول بیان داشت: برنامه‌های تشویقی و تسهیلاتی خوبی دولت برای ازدواج جوانان مهیا کرده است که بهترین آن مقدار و تنفس وام به زوج‌های جوان ‌است که این مهم اتفاق افتاده است.

  فرماندار قرچک در پایان گفت: به دنبال این هستیم فضا و سرانه ورزشی شهرستان را افزایش دهیم که سرانه قرچک هم‌اکنون ۳۵ سانتی‌متر مربع است و برنامه داریم سرانه را به حد نرمال برسانیم.

  به گزارش ذاکرنیوز، جشن بزرگ پیوند جاودانی شهرستان قرچک با حضور بهمن خطیبی فرماندار، حجت‌الاسلام اسماعیلی امام‌جمعه، محسن خرمی شریف شهردار، اعظم کریمی مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی وزارت  ورزش و جوانان، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک و دیگر مسئولان و حضور پرشور جوانان در ورزشگاه سردار شهید ملاآقایی برگزار شد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ازدواج