کد خبر ۵۷۲۴۸۵ ۱۳۳۱ بازدید انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷

توسعه زیرساخت و افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه و دیتا در خراسان جنوبی‌

سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی با اشاره به پیشرفت شرکت مخابرات استان در زمینه زیرساخت، ضریب نفوذ تلفن همراه و دیتا گفت: با ایجاد بسترهای جدید مخابراتی به دنبال ارائه خدمات نو به مشترکین استانی هستیم.

- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از بیرجند، حسن آذری نصرآباد عصر امروز در حاشیه میز خدمت در قاین که درراستای سیاست های استاندار برای حضور در مناطق مختلف استان برگزار شد از نزدیک با مشکلات ارتباطی مردم منطقه آشنا و پیگیری های لازم را انجام داد.

وی در این دیدار از نزدیک زیر ساخت های مخابراتی  در جهت ارتقاء خدمات به مشتریان مورد بررسی قرار گرفت  و ضمن ارائه گزارش شاخص های کلی پیشنهاداتی برای توسعه و حل موانع پیش رو تاکید کرد.

سرپرست مخابرات منطقه  خراسان جنوبی با اشاره به پیشرفت شرکت مخابرات استان در زمینه زیرساخت، ضریب نفوذ تلفن همراه و دیتا افزود: با ایجاد بستر های جدید مخابراتی به دنبال ارائه خدمات نو به مشترکین استانی هستیم .

تاکید مدیران عامل بانک ملت و مخابرات ایران بر تقویت همکاری هاماجرای جمع‌آوری برخی دکل‌های مخابراتی توسط شهرداری مشهد چیست؟اظهارنظرهای غیرکارشناسی سبب نگرانی مردم درباره دکل‌های مخابراتی در کرمانشاه شده است‌مدیر مخابرات منطقه کردستان: 477 روستای کردستان اینترنت دارند

سرپرست مخابرات منطقه  خراسان جنوبی آذری در این دیدار علاوه بر میز خدمت مردمی ، از ساختمان اداری مرکز تلفن این شهرستان نیز بازدید و از نزدیک بر جریان امور کاری کارکنان شاغل مرکز تلفن این شهرستان قرار گرفت.

وی همچنین در این سفر از روستاهای دره سفید، محمدآباد علم، سینیدر، اسفدن و شهرستان قاین به صورت رودررو با مردم آن منطقه دیدار و در خصوص رفع مشکلات ارتباطی آن مناطق مساعدت های لازم  فول مساعد داد.