کد خبر ۵۷۲۹۸۴ ۵۳۹ بازدید انتشار : ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۱

53 میلیارد تومان از مطالبات درمانی استان قم پرداخت شد

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم از پرداخت 53 میلیارد تومان از مطالبات درمانی خبر داد و گفت: 43 میلیارد تومان از این بدهی به دانشگاه علوم پزشکی و 10 میلیارد تومان از آن نیز به داروخانه‌ها، مراکز دیالیز و آزمایشگاه‌های غیردانشگاهی پرداخت شد.

- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز استان، سختی‌های حرفه خبرنگاری را مورداشاره قرار داد و اظهار داشت: نباید خبرنگاران برای تأمین معاش و گذران زندگی به سمت خبرهایی سوق داده شوند که به لحاظ کیفی اهمیت نداشته و تنها جنبه درآمدزایی دارد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم شغل خبرنگاری را کاری سخت و زیان‌آور دانست و گفت: پایین بودن درآمد خبرنگاران و مشکلات بیمه‌ای آن‌ها ازجمله مشکلات و آسیب‌های حرفه خبرنگاری است که باید مورد ملاحظه مسئولان قرارگرفته و رفع شود.

وی با تأکید بر نقدپذیر بودن مسئولان و مطالبهگری اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: در راستای انجام رسالت خود هم مسئولان باید نقدپذیر باشند و هم اصحاب رسانه و خبرنگاران روحیه مطالبه گری داشته و رفع مشکلات مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

بیمه درمان مددجویان کمیته امداد استان بوشهر به بیمه سلامت انتقال یافت‌

تیم‌های ویژه بهداشتی درمانی به مناطق عشایری لرستان اعزام شودبیش از 400 تیم بهداشتی- درمانی به مناطق محروم لرستان اعزام شد

علیمحمدی تأکید کرد: کار در رسانه باید با عشق همراه باشد زیرا دارای سختی‌های بسیاری بوده و اگر این‌گونه نباشد نمی‌توان به رسالت خود به‌درستی عمل کرد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم در ادامه از پرداخت 53 میلیارد تومان از مطالبات خبر داد و گفت: 43 میلیارد تومان از این بدهی به دانشگاه علوم پزشکی و 10 میلیارد تومان از آن نیز به داروخانه‌ها، مراکز دیالیز و آزمایشگاه‌های غیردانشگاهی پرداخت شد.

وی با اشاره به خدمات ارائه‌شده از سوی سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد: این خدمات در بخش مرکز شامل خدمات مستمری و 17 خدمت دیگر می‌شود، بخش درمان نیز شامل دو بخش درمان مستقیم و غیرمستقیم می‌شود که خدمات بسیاری از سوی هر دو به بخش به مردم ارائه می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم با اشاره به خدمات ارائه‌شده در بخش درمان مستقیم وغیرمستقیم گفت: با 860 مرکز غیرمستقیم که شامل بیمارستان‌های دانشگاهی، آزمایشگاه‌ها و قسمت‌های مختلف می‌شود طرف قرارداد داریم.

علیمحمدی با بیان اینکه استان قم در بخش درمان مستقیم با محرومیت و ضعف مواجه بوده است، تصریح کرد: یک بخش از این محرومیت‌ها با ساخت بیمارستان امام رضا(ع) جبران شده اما کفایت موضوع نمی‌کند و امیدواریم  بتوانیم در این زمینه کارهای بزرگ‌تری را انجام دهیم.