کد خبر ۵۷۳۹۷۰ ۶۲۷ بازدید انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲

85 پروژه ورزشی کرمان به بخش خصوصی واگذار می‌شود

استاندار کرمان از واگذاری 85 پروژه ورزشی به بخش خصوصی در سال جاری خبر داد و گفت: حضور جوانان در حوزه ورزش بهترین راه مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان است.

- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، محمدجواد فدایی صبح امروز در دیدار رئیس هیئت ژیمناستیک استان کرمان با وی با اشاره به اینکه خوشحال هستیم که یکی دیگر از جوانان کرمانی در آسیا مقام‌آور شده است اظهار داشت: امیدواریم این نماینده استان کرمان به المپیک نیز راه پیدا کند.

وی با اشاره به کارهای مهمی که در استان کرمان در این حوزه انجام شده است گفت: استعدادیابی خوب مربیان و هیئت ژیمناستیک استان کرمان اتفاق خوبی بوده که در استان کرمان انجام شده است.

استاندار کرمان با بیان اینکه این اقدامات باعث شده که امروز ژیمناستیک استان کرمان پیشرفت چشم‌گیری داشته باشد افزود: این مسیر باید ادامه پیدا کند تا شاهد راه‌یابی و حضور بیشتری از جوانان استان کرمان به مسابقات جهانی و بین‌المللی باشیم.

وی با اشاره به اینکه در این شرایط امروز جامعه و کشور که تهدیدات و توطئه‌های دشمنان بیش از هر چیز قشر جوان ما را نشانه گفته است توجه به نسل جوان بیش از هر چیز اهمیت دارد بیان کرد: سرگرم کردن جوانان به این‌گونه فعالیت‌ها و حضور جوانان در عرصه ورزش علاوه بر پرکردن اوقات فراغت و سلامت قشر جوان به ارتقای فرهنگی جامعه نیز کمک می‌کند.

فدایی از واگذاری 85 پروژه ورزشی به بخش خصوصی در سال جاری خبر داد و گفت: اینگونه فعالیت‌‌ها به سمت بخش خصوصی هدایت می‌شوند.

امام جمعه کرمان: ارتقای زیرساخت‌های ورزشی استان کرمان ضرورت داردحضور موفق ورزشکاران کرمانی نیازمند حمایت هدفمند بنگاه‌های اقتصادی استحمایت‌‌های انجام شده از ورزشکاران کرمانی مقطعی است

حمید گنجعلیخانی رئیس هیئت ژیمناستیک استان کرمان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ورزش ژیمناستیک بیش از 70 سال در کرمان قدمت دارد اظهار داشت: تنها استانی هستیم که در آخرین پنچشنبه ‌اردیبهشت هر سال جشن‌های ژیمناستیک مهدکودک‌ها در آن برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در کل شهرستان‌های استان کرمان ژیمناستیک فعال شده و شهرستان سیرجان وضعیت بسیار مطلوبی در این حوزه دارد افزود: اگر امکانات بیشتری در خدمت ژیمناستیک استان کرمان قرار گیرد حتما در المپیک تاریخ‌ساز خواهیم شد.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان کرمان با اشاره به اینکه درحال حاضر هیئت‌های ژیمناستیک در کشور منطقه‌ای شده‌اند عنوان کرد: پنج استان دیگر نیز زیرمجموعه استان کرمان قرار گرفته‌اند که این مسئله مسئولیت هیئت ژیمناستیک استان کرمان را سنگین‌تر کرده است.