کد خبر ۵۷۴۹۴۵ ۵۸۳ بازدید انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹

موفقیت کاریکاتوریست سنندجی در جشنواره بین‌المللی اهدای خون

سامان صولی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: در ادامه موفقیت‌های هنرمندان خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کردستان ژاله یوسفی‌نژاد از هنرمندان عضو این خانه رتبه اول بخش کاریکاتور سومین جشنواره بین‌المللی فرهنگی وهنری با موضوع اهدای خون که با شعار دردها را در جهان درمان مبادابی شما ... برگزار گردید را از آن خود کرد.

وی افزود: این جشنواره که با هدف تشویق به اهدای خون برای کمک به نیازمندان در بخش‌های نقاشی، تصویرسازی، کاریکاتور و پوستر  پاز 6 لغایت 9 مرداد برگزار شد ژاله یوسفی‌نژاد از بین آثار  ارسال شده بخش کاریکاتور  موفق شد رتبه اول جشنواره را کسب کند.

ژاله یوسفی‌نژاد متولد 1366 سنندج، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک محیطی، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1390 آغاز و تا کنون آثار این هنرمند علاوه بر راهیابی به نمایشگاه‌های ۱۰ها جشنواره داخلی و خارجی معتبر، مقام سوم جشنواره سبک زندگی ایرانی را کسب نموده است.

چاپ بیش از ۲۰ اثر تصویرسازی در هفته نامه سیروان، دو نمایشگاه انفرادی در دانشگاه و شرکت در نمایشگاه‌های جمعی دانشگاه. شرکت در نمایشگاهای گروهی کاریکاتور حوزه تقدیرشده در جشنواره استانی شهروندی سنندج.چاپ چند اثر تصویرسازی در کتاب گرافیک بابان 2، تصویرسازی برای چند کتاب کودک، مقام سوم ورکشاپ وسوسه خانه هنرمندان و ..راهیابی به نمایشگاه جشنواره انسان جنگل زندگی، راهیابی به نمایشگاه نفوذ، راهیابی به نمایشگاه جشنواره بانوان برزیل ، راهیابی به بخش منتخبین جشنواره با موضوع زن مصر و بخش فینال جشنواره کایت ایتالیا، کسب جایزه ویژه  George Gavrilean  و دیپلم افتخار بیست وهفتمین جشنواره بین‌المللی طنز کارتون رومانی در سال 2017  ... بخشی دیگر از موفقیت‌های این هنرمند محسوب می‌شود.